1. entry yarışması sonuçları

ahmtkfl
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta başlatmış olduğumuz 1. vega sözlük entry yarışması sonuçları aşağıdaki gibidir. Yarışmaya katılan, emek veren herkese teşekkür eder ve kazanan arkadaşları da tebrik ederim.

msln22 (5 TL - 6.290 puan)
findikkurdu (5 TL - 6.290 puan)
1omurlkmisafir (5 TL - 6.290 puan)
keyfkahyasi (5 TL - 6.290 puan)
jackson (5 TL - 6.290 puan)
yamaguchigumi (5 TL - 6.290 puan)
jadezro (5 TL - 6.290 puan)
yahya (3 TL - 3.774 puan)

NOT1: Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar bir sonraki entry yarışmasına katılması ve kazanması durumunda ekstra %10 bakiye kazanacaktır.
NOT2: yahya arkadaşımız 100 entry sınırına ulaşamadı fakat 100 entry sınırına çok yaklaştığı için kendisine teselli ödülü olarak 3 TL bakiye hediye edilmiştir.
NOT3 (EN ÖNEMLİ NOT): Puan sistemindeki ve puan hesaplama aracındaki güncelleme henüz tamamlanmadığı için mevcut puanlarınıza ekleme yapamıyorum. Mevcut bakım ve güncelleme bittiği zaman herkesin bakiyeleri güncellenecektir. Herkesin notu alındı, kimse ödülsüz kalmayacak ;)

İtiraz ve isteği olanlar bana mesaj atabilirler.

İyi akşamlar dileriz.
findikkurdu
herkese hayırlı olsun diyorum. yani bu süre içerisinde herkes birşeyler yapmaya çalıştı. ellerinden geleni yapmaya çalıştılar.
jadezro
Katılım sağlayan tüm arkadaşlara teşekkürler.
Yüreklerine ve ellerinize sağlık.
Yönetime ayrıca teşekkür ediyorum.
ilerleyen zamanda daha çok katılım olması dileğiyle.
Sağlıcakla kalın.
yamaguchigumi
Tüm vega sözlük ailesine hayırlı uğurlu olsun. Ve tabi yönetimi de böyle bir yarışma tertip ettikleri için tebrik ediyorum. Daha güzel günlere hep birlikte diyorum.
ahmtkfl
Herkese iyi akşamlar,

Az önce puan sistemindeki güncelleme tamamlandı ve kazanan herkese bonus bakiyeleri yansıtıldı.

İyi akşamlar, bol kazançlar.
yamaguchigumi
İşte adil yönetim anlayışı ve mükemmel bir uygulama... bu güzel ve adil davranışını için site yönetimine ve tüm vega sözlük ailesine teşekkürlerimi sunuyorum...