1 milyon tl paran olsa yapacacakların

0mete0
1 milyon TL olsaydı arkadaşlar en iyi yatırım market zincirlerine ortak olmak olurdu çünkü güvencelidir bide tabikide araba arabasız hayat zor ...
mariapuder
Hiç bilemiyorum. Hep az harcayan biriyimdir, şimdi de biraz fazla param olduğunda ne yapacağımı bilemem, biriktiririm. 1 milyonu da pek harcamazdım sanırım. Bir kısmını ihtiyacı olan birilerine bağışlardım. Bir kısmını da artması için bişeye yatırırdım herhalde.
enes
Çoğu kişi bu kadar param olsa değişmem herkese yardım ederim tarzı yorumlar yapar ama parayı alan değişiyor genellikle :)
srk
Tabikide galeri açardım araba satamazssamda az aşağı verdigimde yine satarım yine parami kazanırım yükselişe geçilir bu işle baya para kazanılır
rascoln
500.000 tlsiyle iş kurardım kendime 250.000 tl siylede ev alır geri kalanıylada bağış kurumu açar ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırırdım
kurt
500.000 tlsiyle iş kurardım kendime 250.000 tl siylede ev alır geri kalanıylada bağış kurumu açar ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırırdım
aleovera
Aslında şuanda dünyanın global ekonomi durumuna bakıcak olursak çok bir para değil
Ben sevdiğim bir kaç insanla dünya turuna çıkardım öncelikle ve gittiğim her ülkede güzel ülkemizin kültüründen örf adetinden izler bırakmak isterdim belki bi müzik dans yemek sinema hersey olabilir bir insan diye geçmeyin bazen bir kişinin bilip duyduğu 1000lere 10binlere ulaşır ve anne ve babasızlara yardım etmek isterdim yaşayan bilir o zorluğu..
ardicunder
hayal ettiğim şeyleri yapar sonra da güzel bir yatırım yapar hayatım boyunca borçsuz, dertsiz, tasasız yaşardım. fazla lükse gerek yok doğal olalım yeter
edwardhasan
İlk olarak oturduğum evi ve kullandığım arabayı değiştiririm daha sonra kendime araba garajı açarım lambo supra GTR gibi arabalardan oluşan bir garaj açarım yani . Kafe açarım kendime adıda haskafe olur herhalde çünkü adımın ilk üç harfinden oluşuyor başı . Babamı umreye yollarım özel uçakla . İ phone 11 pro alırım herhalde altinkaplama bukadar yani birde ihtac sahiplerine de yardım etmeyi unutmam.
eersinakcann
gidip bim marketinin hissedarlarından biri olmaya çalışırdım. adamın biri 1 ₺ ye bim marketinin %100 de 0,0000001 gibi bir payına ortak olmuştu. ben olsam 1.000.000 ₺ ye gidip bende hissedarlarından biri olurdum sanırım. yada ev alırdım her halde o da iyi sermaye eder.
pepe
Atarım bankaya faize gelsin aylık 13-14bin yeter gram düşünme emekli maaşı gibi her ay ye oh ye :) loto kovalarsanız belki olur buradaki belki 10 milyonda bir :)
cicikus
Annemle bölüşürdük muhtemelen. Ben de bankada vadeli hesap açardım oraya atardım çoğunu. Orada katlanarak birikirdi. Bankaya atmadığım kısmıyla kendime bir liste yapmıştım. Onları alırdım. Kılık kıyafet biraz ev eşyası vs..
arif
1 milyon liram olsa ne mi yapardim ev alirdim araba alirdim askerlere bağısyapardım araba,ev,gemi,televizyon,koltuk,yatak,tarla,cicek,cikolata :D ,esya,mont,halı alırdım bunlardan cokcok seyler alabilirdim mesela hersey cok isdedim var hayelerim var bunardan bir kacını yazdım aslında herkezin bir hayeli lurdu bunlar bir hayel isdedikleriniz olur ve zengin kimseye muhtac kalmazdınız türkiye böle olsa ne güzel olurdu diyeni birileri de avardır ama olsun can saglıgı diyelim gecelim keninize iyi bakın bol şans dilerim bayba...
diamond
İlk önce geleceğimi garanti altına almak için yatırım yapardım. sonra ev alırdım. sonra geri kalanı ahiret için Hayır yapardim. hem dünya hem ahiret için harcadım kalanı.
msln22
bir milyon TL param olsa o para hangi şekilde elime geçeceğine bağlı Eğer para helal bir yoldan elime geçmişse Öncelikle çocuklarımın Eğitimi ve geleceği için harcardım. Her çocuğum için lüks bir ev alırdım Tabii ki kendime de alırdım. Bir de araba alırdım aile için. Bir kısmını da Lösemi Vakfı'na bağışladım. Kalan da kendime bir iş kurar kendi işimin patronu olurdum.

(bkz:hayal kurmak bedavadır:)))
0 /