35 yaş üstü erkeklerdeki genç kız sevdası

findikkurdu
ne kadar genç ama… aralarında 3-5 yaş fark olacaksa sorun teşkil etmeyebilir ama 35 yaş hatta 40 yaş üstündeki erkek bireylerin bilhassa 18-25 yaş arasını tercih ediyorsa avcı gözüyle bakarım ben onlara. Yani amaç farklılaşıyor. Hele hele bu kişiler evliyse ve evinde kendisini bekleyen bir karısı varken bunu yapıyorsa amaç tamamen farklı yöndedir. Valla bu tip erkeklerin zihniyetini anlamıyorum. Yani cinsellik desek, zaten yaşıyorlar. Neyin sevdası bu.
msln22
Gerçekten böyle evli olup genç kızlara merak sarmak benim nazarımda ahlaksızlıktır. Ama evli olmayan Ondan genç olsa bile belki sevmiş olabilir belki Gerçekten onunla birlikte bir hayat kurmak için yaklaşabilir onlara sözüm yok. Babası yaşında olmasın 10 yaş 13 yaş yani evlenmek için pek fazla önemli değil..
yafes21
sapıkça gelen bir dürtüdür. hiç bir açıklamayı izahı kabul etmiyorum küçük çocuklara cinsel istek duyanları HADIM etmek gerekir.
caforge
genç kız derken 18 yaş üzeri kastedilmiş elbetteki, 10-13 yaş falan da nereden çıktı anlamadım ? yaşlanan tüm insanlar ister kadın olsun ister erkek, kendinden oldukça genç kişilere istek duyarlar bu normaldir zira onlarda kendi geçip giden gençliklerini bulacaklarını düşünürler, ayrıca bir ilişki tek taraflı yaşanmıyor, genç kız reşit durumdaysa kendi kararını verebilir pekala.
bal10cuk
Evet bu durumda sapkın zihniyetler ne yazık ki mevcut.Kendilerinden yaşça çok küçük olan kişilere ilgi duyuyorlar.Hadi orta yaşı ve bekar olanı da bir nebze anlayabilirim ama yaşı ilerledikçe , yaşlı grubuna giren kişilerde daha fazla bu durum.
su54
Kadınların olgun erkek ve erkek geç olgunlaşır zaten gibi sözlerle daha aklı başında diye tercih ettiği erkek tipleri kimi zaman düşündüğü gibi olmaya biliyor ve tabi bundan zarar göre biliyor iki taraflı olarakta geçerli bunlar tabiki aklı selim diye boşuna dememiş buyukler.
cmelezoglu
ben 38 yaşındayım evli değilim iş yerindede hep bu muhabbet yapılıyor aynı yaşta olmalı 5 yaş bile çok diyor bayanlar yaş farklı olarak bence 10 yaşa kadar normal ama üstü sıkıntı sorun olur.
masal
Erkeklerin kendini kanıtlama çalışmalarıdır. Daha çok eşinden tatmin olmuyorsa gözleri dışarı kayabiliyor. Özelliklede genç kızlara yönelmelerinin sebepleri bunlar. Yada yeni heyecanlar keşfetmek amacıyla da yapabiliyorlar.