aktif yazar sayısının sanki hep aynı olması

ambrossia
sozlukte en cok dikkatimi ceken durum; gun icinde aktif uye sayisi 15 i gecmiyor. gecse bile cogu yazmiyor. yeni gelen uyelere karsilik, bazi aktif uyelerde sozlugu birakinca sozluk aktif uye sayisi konusunda surekli yerinde sayiyor maalesef.
braveheart
yani, aktif üye sayısına gore yine iyi ilerledi bence site. tabi daha fazla aktiflik istenirse hem yönetim hem de biz üyeler elimizden geleni yapmalıyız diye düşünüyorum.
aczican
Zannedersem 1 yıllık bir site yada 1.5 yıllık. Elbette tanınması için youtup ıstagram veya face gibi platformlara duyuru yapılması lazım. Ancak bunu henüz yapamıyorlar ise, sitenin şu an için reklam geliri olmamasından büyük olasılıkla kaynaklanabilir. Sitemiz reklam alınca ve entry vs başlık face paylaşım ücretleri bir nebze iyileştirilse , aktif üye ve çevrim içilerin artacağını düşünüyorum...
happy
Aynen bende aktif yazarların hep aynı olduğunu görüyorum. Tabi vega sözlük yeni bi site.Zamanla daha çok yazar olacağını ve iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
angell
Ya siyah ya da beyaz bunun tam ortası yok, yeni gelen kimi yazar biraz yazıp çıkıyor ve bir daha gelmiyor fakat burda sürekli olan üyeler ise çoğunlukla aktif ve yazıyor.
sefan
Ben ve 10 diğer kişi varmıs gibi sitede. Genellikle aynı isimler aktif. Aktifliğin ve üye sayısının artması zamanla olur bir anda gelen etkisiz ve gereksiz bir kalabalığü şahsen istemiyorum ben