alarmsız bir gün

angell
Alarm kurarak uyananların dört gözle beklediği gün yani tatil günlerdir alarmsız günler. Alarm ile uyanmamak kişiyi çok mutlu eder çünkü o gün dinlenme günüdür gece uyurken Alarmı ayarlamamak da ayrı bir huzur verir insana...
msln22
Diğer seneler sadece pazar günleri alarm sesi ile uyanmuyordum Ama bu sene pazar günleri bile alarm sesi ile uyanıyorum, Çünkü pazar günü bile bizim evde dershaneye ve kursa gidenler der var, onun için de yine aynı saatte uyanmak zorunda kalıyorum, Evet uykumu alamıyorum Ama yine de Neyse her şey çocuklarımız için değil mi.
ahmtkfl
Benim için yarın olur kendisi (aslında bugün). Öğleden sonra sınavlarının en çok bu yönünü seviyorum, sabah alarm kurmaya gerek kalmıyor. Tabii ki sınav saatinin çok öncesinde kalkıp çalışacağım fakat sabahın altı veya yedisinde kalkmak yok. :)
atyaka99
Her akşam kaçta yatarsam yatayım sabah 06.45'de muhakkak uyanırım. Sonrasında ne olacağına bakarım. Sabah saatleri en güzel insanlar tarafından daha kirletilmemiş yeni bir gün. Huzur bulduğum nadir zamanlar. Eskiden işe giderken sabah saat 06'da evden çıkardım yaklaşık 9-9 kilometre kadar yürüyerek işe giderdim. Yol tam bir doğa harikasıydı. Yürümek çok keyifliydi. Şimdi ise yürüyüş yolu var yanından anayol geçiyor. LPG li araçların kokusunu çeke çeke yürüyoruz.