annelerin birşeyler atmaya kıyamaması

bal10cuk
Belki bir gün bir şeye lazım olur mantığı ile saklar dururlar.Bence kuru kalabalıktan başka bir şey değil.Çünkü o ihtiyacın olan gün hiç bir zaman gelmiyor.İstisnai durumlar muhakkak vardır lakin ben denk gelmedim.
cicikus
Kesinlikle. Demekki benim annem tek değilmiş bu konuda da. Yani atmıyor arkadaş.. Senelerdir neredeyse benim yaşıt eşyalar var evde. Mutfak eşyası olsun koltuk olsun tv olsun çoğu benle yaşıt..Nasıl bir tasarruf anlayışı bizimkisindeki anlamıyorum. Çok zengin değiliz tamam ama yani bir kereliğine şöyle güzel bir yenilik olması gerek. 27 sene ya..
angell
Hemen hemen tüm annelerde bu şekilde olduğunu düşünüyorum ki benim Annem de öyle. Mesela evde pek işe yaramayan bir şey vardır atmak isterim annem atma belki lazım olur diyor. Olmayacak boşuna yer kaplıyor evde. Taşındığımız vakit tüm gereksizleri attım, mutluyum. Gerçi bana kalırsa biraz daha var ama neyse...
happy
Benim annem. O kadar şey biriktirir ki hep ben annem gormeden atarım. Çünkü ev o kadar kalabaliklasir ki eşyaları düzenlemekte zorlanirim ve aradigim şeyi bulamam. O yüzden fazla eşya biriktirmeyi hiç sevmem.