annenin telefonu

editexe1
Sizinde annemizin telefonu öyle mi bilmiyorum ama benim annemin telefonu bı değişik sürekli biyerden bildirim geliyor birde sessize almış Allah'tan sesi gelmiyor sürekli WhatsApp durumu koyuyor yazılar büyük büyük.
mervece
Annelerin WhatsApp merakı diller destan zaten :) bazen komik içerikler çıkarabiliyorlar karşımıza. Durumlar, konuşmalar vesaire
atyaka99
Anneler bu akıllı telefonlarla yan yana geldi mi? Harika malzemeler çıkıyor. Anlat anlat gül. Ama yakında bizde böyle olacağız bakalım o zaman annem gibi bende kaldırabilecek miyim?
happy
Annemin telefonu tuşlu telefonlardan.Yaşlı olduğu için akıllı telefon kullanamıyor. Zaten tuşlu telefonda da sadece biri aradığı zaman açmasını biliyor .😊Babam da aynı şekilde tuşlu telefonlardan kullanıyor. Akıllı telefonlari karışık diye kullanamıyorlar.
aliyeah
Anneme hangi telefonu alırsak alalım sürekli sesinin kısık olduğunu iddia ediyor ama ailenin diğer fertlerine göre sesi çok iyi.Diyeceklerim bu kadar
cicikus
Annemin telefonu öğretmen olduğu için sürekli mesaj geliyor arkadaşlarından. akıllı telefonlardan. Ama bazen anlamadığı şeyler oluyo bu nasıl yapılıyor bu nedir diye bazen bana soruyor. yani normal tabi bu durumlar.