atm ile bir türlü işi bitmeyen kişiler

braveheart
arkasında kuyruk oluşturan tiplerdir. ya yardım alın, ya da işinizi bir an önce bitirecek şekilde seri olmaya çalışın. sizin yüzünüzden millet işinden gücünden olmasın.
cicikus
Aslında bazen ben de beklerken bıkıyorum ama mesela işi uzun olduğu zamanlar da olabiliyor. bilmediği şeyler olabilir zor görüyor olabilir mesela. Her zaman ben sinirlenmek yerine şu da olabilir bu da olabilir diye düşününce kendimi onların yerine koyuyorum bazen.
limoncicegi
Parayı yatırıp yatırıp çeken tipler var ne yaptıklarını anlamış değilim.15-20 dakika bekledigimi bilirim. Madem işin uzun bekleyenlere bir müsaade et. zorunlu olarak bekletenleri saymıyorum tabi olabilir hayati bir durum vardır bilemeyiz. Keyfi bekletenlere lafım
stoneman
Arkasında kuyruk olduğu halde bilmedigi bir işlem yapsa bile onu yapmak için uğraşır ama sonucunda yapamadan giderler. Böyle yapacaklarına arkasında olan kişiden yardım isteseler daha kısa olacak.
msln22
Genellikle bunlar bazıları kadınlar oluyor, bazıları da Yaşlı insanlar oluyor, ATM'den anlamadıkları için çok uğraşıyorlar ama kimseye güvenmiyorlar yani birine güvenip onlara yardım etse çabuk işlerini görürler. ama bir konuda da Haklılar Çünkü kimseye güvenilmez kendileri hal etmeye çalışırken biraz zaman alıyor.
atyaka99
Ben bu insanlara bankamatik profesörü diyorum. Adam geçiyor. Borç ödüyor, para çekiyor, para gönderiyor, kabul edilmeyen işlemlerde ısrar esiyor. Sıra bana geldi nasılsa bankamatik benim diyen elindeki kartı makinanın tapusu gibi gören insanlar var. Mümkün mertebe internet bankacılığı kullanmak lazım ama kuyrukta bulunan bazı kişiler bunu kullanabilecek durumda değiller. Hala bankaya gelip fatura ödeyen, havale yapan kişiler var. Bir bankaya gidin görün. İnsanlar internet üzerinden para öndermeyi, borç ödemeyi sağlam bir yöntem olarak hala benimsememiş durumdalar. Gözüm görecek illa diyorlar. O kişi böyle düşündüğü sürece banklarada, bankamatiklerde sıra bitmez.
mai
Arkasında kaç kişi olduığuna ya da aceleleri olup olmadığına bakmaksızın dakikalarca meşgul ederlere makineyi... Sabırla beklemek istersiniz ama işlemlerinin bittiğini sandığınız anda bakarsınız ki yeniden başlıyorlar... Sabır sınavıdır bu tipler.
marilyngibi
bir de kartı çıkartırlar, tekrar takarlar, başka işlem yaparlar, tekrar çıkartırlar, tekrar takarlar, bir göz ucuyla arkaya bakarlar, sonrasında işlemini yapamadan çekip giderler. hem beklettiğiyle hem de kendi işini de halledemediğiyle kalırlar ortada.