başarının şifresi

msln22
Bir işe başladığında azimle çalışarak her karşılaştığınız zorlukta pes etmek yerine çözmeye odaklanarak başarı elde etmek büyük bir çaba göstermek bilmediğin bir konuyu dahada çok çalışmak öğrenmek başarıya götüren yoldur.
( Kısacası her başarının şifresi çalışmaktır.)
yumuklusucurta
Başarının şifresi hırs azim istek sabır kararlılık ve çalışma başka türlü armut pis ağzıma dus durumu olur ki bu durumda başarılı olunsa bile kiymeti bilinmez hani emek olmadan yemek olmaz
mirdem ararat
bi şeyi başarmak için ilk lazım olan şey vizyon ve misyondur önve hayal edeceksin sonra harekete geçeceksin mücadeleden vazgeçmeyeceksin her düştüğünde kalmasını bileceksin kısacası dibi görmeden zirveye çıkamazsın.
writer54
Başarının şifresi ilk olarak kendine inanmak ve azimli ve düzenli şekilde sahip olmak istediği başarı için çok çalışmaktır. Başkalarının ne ve nasıl düşündüğü çok da önemli değil burda kendimizin başarıcağımıza inanmasıdır.
writer54
Nasıl yüzümüzün bile en mükemmel görünmesi için altın oran varsa başarının şifresi de başkalarından çok farklı olmak ve ileri görüşlü, üretken, idealist olmaktır. Başarılı olmak şans işi değil bütün imkansızlıkları kırmaktır. Umut ve azim şarttır.
unicorn
Başarılı olmak her şeyde olduğu gibi çaba gerektirir. Sadece düşünmek ya da hayal kurmakla gerçekleşmez. Hayal kurmak her insanın doğasında vardır. Ama hayalleri gerçekleştirmenin bir yolu da başarılı olma yolunda çaba göstermektir.Çabanın yanında yapacağımız işte azimle ilerlemek ve samimi olmak da önemlidir.Fikir yürütmek,ilgi duyduğumuz ise odaklanmak,ileri görüşlülüğe sahip olmak bizi başarı yolunda ileri seviyelere yükseltecektir.
yamaguchigumi
Başarılı olmak için; çok çalışmak, sabırlı olmak, yılmamak, engellerden korkmamak, azimli olmak ve inamaz gerekir. İşte o zaman başarı kazanılmış olur.