bebe bisküvisi

keyfkahyasi
Bebekler için üretilen, ya da ismini onlardan esinlenen ancak her yaştan insan tarafından sevilen bir çeşit bisküvi türüdür.

Sütle birlikte yemesi ayrı güzeldir. Ancak içerisinde palm yağı gibi yağlar oluşundan çocuklara ne kadar faydalı? soru işaretidir.
msln22
Bebe bisküvisi genellikle bebeklere ek gıda olarak verilir. "dediğiniz gibi ne kadar faydalı" ne kadar zararlı olduğuna bakmadan rahatlıkla verebiliyoruz. Ama doktora söylediğimizde vermeyin zararlıdır diyor biz buna Hiç aldırış yapmadan yine veriyoruz.
kanunadam
adına aldanmayın bebekler için üretilsede her yaştan hastalarının olduğu kimi zaman süt kimi zaman çayın yanında tükettiğimiz efsane atıştırmalık :)
nslhnynn
Sadece bebeklerin değil her insanın severek tükettiği bir bisküvi bence Bebe bisküvisi. Hatta isminin değişmesi gerektiğini bile düşünüyorum. Bazı insanlar isminden ötürü önyargılı olabiliyorlar. Süt ile birlikte ve ya çayla çok güzel tüketiliyor
cmelezoglu
sütle çok güzel giden bir bisküvi. hatta kutuda olanlarından almıştım ve sonra kasaya gittiğimde ürünleri geçtikten sonra bana kasiyer genç "abisi" dedi. kendisi genç ben de gencim ve sakallarım var. bir anda düşündüm ne alaka diye. sonra cici bebe bisküvisi aldığım aklıma geldi. bir de kızlarda vardı. ama kardeşime veya oğluma almış olamaz mıyım bisküviyi?
okyanus
Hayatta asla vazgeçmem dediğim birkaç güzel şeyden biridir. Hele ki sütle cicibebe olsa var yaaaaa 😇😇
angell
Daha çok ek gıdaya geçiş döneminde kullanılmaya başlanır ama ileriki yaşlarda da tüketen vardır. Mesela ben çok severim özellikle cicibebeye bayılırım...