bebeklerin önceden uyuyup sofra kurulunca uyanması

boss
İstersen bır saat önce uyut istersen 5saat once ıstersen 5 dk once o sofra kurulunca neden kalkarlar anneye rahat yemek yedirmezler anlamam valla
msln22
Sanırım bu bütün annelerin başına gelen bir olaydır tam bebeği yatırıyorsun sofrayı kuruyorsun sofrada oturuyorsun yemeği yiyorum derken bir ağlama sesi çek beşiği yanına salla salla faydası yoktur. mutlaka bir şekilde o yemeği ya soğuk yedirir ya da aç sofradan kalkar:))
atyaka99
Bende bir tek bizim başımıza geliyor sanıyordum. Uyurken bir yemek yiyelim dersin. Tam sofraya oturursun afacan uyanır gelir uyku mahmuru yapışır kalır sana. Eğer şanslı isen ağlamadan tek elle bir şeyler yersin.
mervece
Genellik ile değişmez kurallarıdır bu bebeklerin. Kurulu bir alarm gibi sofraya oturduğun zaman uyanırlar ve akabinde ağlayarak kucak isterler. Kucaktada durmazlar ve anne mecburen sofradan kalkar
papatya
ya yemeğin kokusuna ya da tabak kaşık sesine uyanırlar genelde. sürekli ağlayan bir bebekse yemek zehir olur, sakin bir bebekse alır kucağınıza yemeğinize devam edersiniz.
arslan06
Ablam doğum yaptıktan sonra şahit olduğum durumdur. Yemek yedirmezler, rahat durmazlar. Mübarek yeni uyandın bir soluklan ne ağlayıp duruyorsun :)
braveheart
bebeklerin değişmez kuralı. anne uyuyamaz, anne yemek yiyemez durumu. birde bunun biraz büyümüş, her yeri karıştıran versiyonu var.