çilli kızların sevimliliği

mai
Genellikle kızıl saçlılardır. Genç kızlarda ya da çocuklarda bulunan çiller özel bir hava verir sahibine. Sevimliliklerinin sınırı yoktur.
stoneman
Aşırı çilli olmamak şartıyla hem erkekte hemde kızlarda çok güzel duruyor. Böyle olan insanları gördükçe otomatik yüzde gülücük oluyor.
cicikus
Çilli her insan çok sevimli gibi gözükebilir. Ancak bana göre çok da sevimli değiller normal geliyorlar bana. Zevk meselesi çünkü. Bir ara mesela çil çok modaydı herkes yapıyordu ve herkese de yakışmıyordu. Sanki siyah noktaları varmış gibi duruyordu. Herkes yapınca bir şeyi bana pek bi anlamsız geliyor. Herkesleştirildi bu da.
atyaka99
Çilli olmak da gamzeli olmak gibi bir fiziksel bir sorundur aslında ama bir insana nedense ikisi de çok yakışır insana Alla hepinize böyle dert edilmez dertler versin. Dermanı olmayan dert vermesin.
msln22
Çilli olan kızlar Tabii ki sevimli olabilir ama öyle çok yüzlerinde çil olması da onları da rahatsız eder çünkü çilli kızları görmüşüm sarışındır yüzlerin teni de beyaz uzun mesafede gözüküyor Ve bundan dolayı da çok rahatsızdır kendileri.