çizgi filmlerin asıl hikayesinin bilinmemesi

msln22
Izlediğimiz birçok çizgi film sahneleri Özellikle de final sahneleri televizyonda yayınlanmaz ve bu sahnelere çeşitli anlamlar yüklenir ne kadar doğru veya ne kadar yanlış olduğu bilinmez ama böyle söylentiler ortaya çıkıyor.
Örneğin: Teletabiler aslında bir bebek katilidirler ve film başlayınca tepenin ardından çıkan güneşin içerisindeki bebek de onu simgeler.
aradai
evet bu konuyla ilgili bende bir kaç yazı okumuştum mesela beni en şaşırtanı aslında uyuyan güzelin hikayesi oldu orjinal versiyonda aslında prensin onu öpüp uyandırmadan onu hamile bırakıp gittiği , uyuyan güzelin ise ikizlerin doğumunda uyandığı , prensin aslında evli olduğu , daha sonra uyanan güzel ikizleri ile saraya gider işte prensin karısı bunları öldürtmek ister başaramaz daha sonra pren karısını boşar ve uyanan güzelle evlenir. sonuçta her iki durumda da uyuyan güzel için mutlu son.
angell
Ben de cedric'in hikayesini duymuştum. Aşık olduğu Chen ile yani (üzümlü kekine ) zorla beraber oluyor ve ardından onun ile evlenmesi için baskı yapılıyor ve evleniyorlar sanırım çocukları da oluyordu.Bu da böyle bir hikayeydi.
yamaguchigumi
Çizgi filmler çocukların beyinlerini etkileyen en önemli subliminal mesajları içermektedir. Bu sebeple bu mesayarı içeren çizgi filmlerin çocuklara izletilmemesi gerekmektedir.