çocuğuna sevgisini göstermeyen baba

braveheart
hiç tasvip etmediğim baba modeli. Hayır, sanki o çocuğu tek başına yaptı o kadın. Evde yarım saat onunla oynamanız veya yarım saat bilhassa onunla konuşmanız bile yetecek aslında. Sonra bu çocuklar niye annesini tutuyor, neden beni sevmiyor diye tepkiler veriyorsunuz. Yapmayın.
yalavecli
çocuguna sevgisini gosterse bir ayrı gostermese bir ayrı.Zaten onemli olanda saglikli dusunebilen bireyler yetistirebilmek degilmi.sevgisini direk haydiri huyduru gosterse baba cocuk simaracak.sevgiyi belli bir otaritenin altinda gostermek gerek.
caglarrs
Karadenizde yaygindir, cocuk simarmasin istendigi icin boyle tavir sergilolarmis ama dedeleri ve nineleri ilgi gosterme isi onlar ustleniyo, sonucta onlar da cocuklarini sevmeyince torunlar kiymete biniyo. Gerci bi yerde hak da vermek lazim adamlar erken yasta hayata atiliyolar hayatin sertligine daha rahat uyum saglamalari adina boye davraniyolar.
sefan
Şımarmaması için aşırı saçma bir neden bana göre şımarması sevmenle alakalı değil eğitimle alakalı. Sevgisini göstermemesi de oldukça kötü lafa gelince seviyor belki cidden seviyor ama görmedikten sonra
ambrossia
benim de hic tasvip etmedigim baba modeli. eger kucukken cocugun sevilme ihtiyacini karsilamazsan ileride o cocuk buyuyunce bunun eksikligini insanlara kaba davranarak cikarmaya calisir.
julia12
Sonu çok kötü oluyor o çocuk başkalarından sevgi gördüğü için onlara gidiyor ve onlardan sevgi dileniyor. Bazen kötü insanlara denk gelebilir.