çocuk gibi davranmak

nslhnynn
Bazı insanlar daha olgun davranışlar gösterir bazıları ise daha çocuksu davranışlara meyillidir. Bu insan doğasında olan bir şeydir ve herkesten aynı şekilde olmasını bekleyemeyiz zaten . Cocuk gibi davranan insanlar bazen can sıkıcı, sinir bozucu olabiliyor . Hatta bazen karsisındakini çok sinirlendirecek şeyler yapıyor olabilirler . Ama bu tür insanlardan genellikle zarar gelmez
unicorn
Aslında böyle çocuk gibi davranan insanlar ilgi görmeyi ve şımartılmayı bekleyen insanlardır.Yaşları ne kadar artarsa artsın hep aynı tavırda olurlar.Yaşıtlarına oranla daha eğlencelidirler.Ve hayata daha çok pozitif bakarlar.Ama olgunluktan yoksundurlar.
msln22
çocuk gibi davranan İnsanlar genellikle içindeki çocuğu çıkarmadığı için değil haliyle hareketli ve veya konuşmasıyla Karşındaki insanları şaşırtacak kadar Çocuk gibi davranılar..
aqura
turkiye'de gavur ellerdeki gibi daireler paylasilmadigindan, insanlar universite okumak haricinde sehir disina cikmadigindan, yani mobilite pek olmadigindan, ailerinin yaninda evlenene kadar kaldigindan cokca gorulen insan turudur. e 30 yasina kadar anasinin dibinden ayrilmayip, ergen muamelesi goren insandan ne beklersiniz ki?