çok heyecanlandıran durumlar

angell
Kişilerde belirli sebeplerden dolayı heyecan oluşur.Özellikle de büyük bir izleyici kitlesine bir konuşma yapacak ise heyecandan alıkoyamaz kendini,veya bir sunum yaparken de aynı şekilde olabilir.Onun dışında çok sevdiğiniz birini gördüğünüzde veya ilk kez anne-baba olan kişiler bebeklerini görmekte çok heyecanlı olabilirler.
msln22
Insan heyecanlandığı zaman beyninde dopamin mutluluk hormonu salgılanır, yani duruma bağlı ya Sevdiği bir insanı gördüğün zaman ya da beklemediğin bir şey bir anda ona sahip olduğunda ya da küçükken ayrıldığın bir arkadaşını bir anda gördüğünüz zaman her neyse İşte ona karşı bir anda heyecanlandırır sizi...
cicikus
Yüzümdeki tebessümü sildiremeyen bir heyecanım vardı. Uzakta bir sevgilim vardı zamanında onun yanına gittiğimde bir gün öyle farkettim gerçekten böyle heyecanlandığınızda kendinizde kontrol edemediğiniz güzel şeyler olur. Sonra bi baktım aa bu ne tebessüm be geçmiyor.. Aynı şekilde bu da küçüklükten beri yaşadığım bir durum. Mesela ne zaman sınıfta konuşucam bana söz hakkı veriliyor, o esnada herkes bana bakıyor ya böyle ne diyecektim ya ben diye bazen deli gibi bir heyecan basıyor bana. Bunu üniversiteye kadar yaşadım. Birçok kişinin gözü senin üzerinde olunca böyle afallıyorsun bir anlığına..
kibriya38
Sınav, sevdiğinle karşı karşıya gelmek, lunaparktaki aletlerle binmek... Aslında beni evden çıkmak bile aşırı heyecanlandırıyor ve bu kötü bir durum.