dergi okumak

edat
Şu günlerde dergi , gazete okuyan var mı ? Bilmiyorum ama ben her ikisini de okumaya seven taraftarındayım. Biraz gelenekçi bir tip olduğum belli olmuştur. Eski hayatı , eski yaşamı çok severim. Hayatıma da eskiyi uygulamaya çalışıyorum. Eskideki gibi mektuplaşmak , dergi okumak , gazete okumak ilgisi olan kişilerin yaptığı bir şeydir. Ama uygularsanız eğer , çok da eğlenceli olur. Yeterki şu elinizdeki tablet , telefon , bilgisayardan uzak durun. Her şey daha da iyi olacaktır.
esnoktm
Edebiyat dergilerini okumayı severim, şu sıralar oldukça da popüler hale geldiler. gelecekse bu tarz şeyler popüler hale gelsin, insanları biraz daha dünya edebiyatını, türk edebiyatını tanımaya ittiler, çok da güzel oldu. eskiden doğru dürüst bulamıyordum. şimdi KafkaOkur, Kafa derken bir sürü türevi oldu.
freeborn
tek zevkimiz idi. özellikle turkcell dergilik ile epey ulaşımı da kolaylaşmıştı. artık ne yakınlarda dergi satan bir yer, ne de dergilik var.
yamaguchigumi
İnsan mutlaka birşeyler okumalı, kültürlü ve bilgili olmaya çalışmalıdır. Gerek gazete, gerek dergi okumak insanın görgü ve kültür seviyesini yükseltir. Ben genellikle ekonomi dergilerini, ev ve dekorasyon dergilerini okumayı tercih ediyorum.
bartleby
Bir zamanlar psikolojiye olan merakımdan dolayı ''psikeart'' dergisini takip ediyordum, bir süre sonra dergileri takip etmek yerine makaleleri okumayı daha faydalı buldum. Şu an için takip ettiğim bir dergi yok ama önümüzdeki günlerde e dergi olarak bir kaç dergiye abone olma planlarım var.