kadınların trafikte rahatsız edilmesi

boss
Maalesef ki evet dogru çok rahatsız ediliyor sanki bilgisiz dikkatsiz gıbı geliyoruz onların gozune ama unutmasınlar ki kadınların arasında da usta erkek şöförlere taş çıkaracak şöförler var yollarda azıcık saygı kadın şöförlere azıcık saygı

unutamamak

cicikus
Herkesin unutamadığı biri birileri illaki vardır.. Bazı olaylar yaşamıştır çok ağır gelmiştir aklından o görselleri silemiyordur. Ara ara aklına geliyordur. Böyle durumlarda unutamamıştır insan. Benim de böyle durumlarım oldu.

güzel konuşmak

atyaka99
Bazı insanlar o kadar akıcı ve güzel konuşuyorlar ki. Laf soksalar bile anlayamıyorsunuz. Bir keresinde tiyatro gişesinde bilet satıyorduk üç arkadaş bir adam gelip bilet istedi para üstünü üçümüzde yanlış hesapladık sonra doğrusunu bulduk. Adam ne kadar güzel sizin gibi gönüllü tiyatro severleri bulmak ama madem ilet sattırıyorlar şu gişeye bir elektrikli ısıtıcı koysalar daha iyi olur. Yoksa soğuktan insan aklını kaybedecek değil mi? Dedi

tuvalet kağıdı kullanmayan insan

papatya
Vardı böyle bir arkadaşım. Gereksiz buluyordu. Boşa masraf diye düşünüyordu. Islak bölgeler mantara vb. Rahatsızlıklara davetiye çıkarır. Tuvalet kağıdı kullanımı önemlidir. Kullanmayan insanlar nasıl sağlıkli yaşıyor düşünüyorum. Hatta bazı gittiğim evlerde de bulunmuyor. Garip geliyor bana biraz da.

ayak mantarı

papatya
ayakta parmak aralarında oluşan, ayakkabı giymeyi zorlaştıran, yürürken acı veren rahatsızlık çeşididir. çoraptan tutun ayakkabıya kadar bir düzenleme gerektirir. ayakların nemli tutulmaması gerekir.

change araç

atyaka99
Namı diğer çenç araç, çaldıkları aracın şase numarasını pert olan başka bir aracın şase numarası ile değiştirerek aracı size satıyorlar. Şase numarasını değiştirmek için değişik yollar izliyorlar. Birisi çenç araç çıkınca muayene istasyonunu mahkemeye vermiş ve mahkemede aracın parasını muayene istasyonuna ödetilmesine karar vermiiş. Aam aracı almadan önce muayeneye sokmuş çünkü.

kayıtsız şartsız inanmak

papatya
bazı insanlara kayıtsız şartsız güvendik ve onlar nasıl olsa bana güveniyor deyip her türlü yalanı söylediler. oysa biz gerçeklere aşıktık. o derece güveniyorduk. böyle bir sıkıntı yaşayınca da haliyle bir daha kimseye kanıt gösterse dahi inancınız kalmıyor.

maskeli eğitim başlıyor

msln22
Çok acele ve yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum. Eğer gerçekten salgın bitmeden bu kadar erken eğitim başlarsa kendi adıma söyleyeyim Ben çocuğumu asla göndermem isterse ceza olsun hiçbir eğitim hiçbir şey bizim çocuklarımızın sağlığından önemli değil.!

usta ve amatör

arslan06
Usta da çırak olmuştur bir dönem çünkü gelenek böyledir burda asıl önemli olan işin hızı değil usta çırak ilişkisinin baba evlat gibi olmasıdır. Çıraklık dönemini unutmayan ustalar kendi çıraklarına her daim yardım eder, yanlış yaptığı zaman kalp kırmaz.

unutamamak

mervece
Birini çok sevdiğinde başına gelen bir durumdur kendisi. Unutmaya çabalarsın ama ne yazık ki evren buna bir türlü izin vermez sizinde unutamadığınız biri var mı?

maskeli eğitim başlıyor

angell
Eğitim olmadan da olmuyor ama yani biraz daha ertelenebilirdi diye düşünüyorum. Çünkü maske en az 700 kişilik bir okulda ne kadar koruyabilir ki?
Bence birçok veli çocuğu sınıfta kalsa dahi göndermek istemez.

kayıtsız şartsız inanmak

msln22
Kayıtsız şartsız inanmak gerçekten birine güven duymak gerekiyor. Öyle kayıtsız şartsız inanacağınız insanlar yok dereceye kadar azdır. İnsan bazen samimiyetlerine güvenerek içinde hiçbir şey olmadığı için karşındaki kişileri kendisi gibi dürüst ve gerçekten sözünün eridir diye sanıyorlar. Fakat öyle değil Bazı insanlar hiç Sözünün eri değil verdiğin hiçbir sözü tutmaz vaktinde yapmaz. Hal böyle olunca artık İnsan gerçekten hiç kimseye güven duymuyor.