elfida

angell
Haluk Levent'in yıllar önce yazdığı seslendirdiği bir şarkıdır şarkının hikayesini öğrendiğin zaman üzülmüştüm açıkçası. Hikayesi ise şöyledir kısaca:
Gerçek ismini Beyzanur olan 4 yaşındaki birinin hastalığı ile başlar. Bu şarkının hikayesi Haluk Levent Onu ziyarete gitmişti ve Dr, Haluk Levente dönüp Siz bundan ümidinizi kesin Orada duran biri de ümidi kesmek anlamına gelen sözün Elfida olduğunu söyler ve bunun üzerine Haluk Levent oturup şarkı sözlerini yazmaya başlar şarkı yazdıktan sonra Beyza Nur'un ölüm haberini alır...
cicikus
Hikayesi oldukça duygusal olan bir Haluk Levent şarkısıdır. Adam öyle güzel yürekli biriki her yerde çıkıyor, her hastanın yanına gidiyor ona şarkı söylüyor.. Böyle insanlar kaldı mı hala onun gibiler merak ediyorum..
ahmtkfl
Hikayesini öğrendiğim zaman bir o kadar daha sevdiğim, dinlemekten bıkmadığım güzel bir haluk levent şarkısıdır. Hatta hemen yan sekmeden veya spotify üzerinden şarkıyı açıyorum..
msln22
Bu şarkıyı zaman zaman Ben de dinliyorum, yaşındaki küçük bir kızın hikayesini anlatıyor. Çok sevdiğim bir şarkıdır sevmediğim tarafı hikayesi çok acıklı olduğu için dinlediğim zaman hüzünleniyorum yine de dinlemekten kendimi alıkoyamıyorum.
ant78
Aşk şarkısı olarak bilinse de Haluk Levent in 9 yaşındaki kanser hastası bir çocuğa yazdığı mükemmel bir şarkıdır. Ve bu şarkıyı maalesef o çocuğa dinletemeden çocuk vefat etmiştir.