en sevdiğiniz müzikler

nslhnynn
Kimi insanlar için bazı şarkılar çok önemli bir yer tutar . Buçları her zaman dinlemekten sıkılmazlar ve dinleyebilirler
findikkurdu
Ben belli bir tur diyemem ama rock tarzinda Olan sarkilari dinlerim. Bu konuda pek yabanci muzisyenleri de dinlemedim. Ama dinlesem sevecegimden eminim. Yani soyle demeliyim, ulkemizde rock'in kralicesi syailan sebnem ferah'in faniyim, oradan anlayin.
yamaguchigumi
Türk sanat müziği, türk halk müziği, özgün müzikler, klasik müzikler ve türkçe rap şarkılar... ayrıca yabancı hip hop, reggie türü müzikleri çok seviyorum ve genellikle aracımda dinliyorum.
kko34
Bu halden hale değişebilir ama benim en çok sevdiğim müzikler şunlar.
Cengiz Kurtoglu : Yaralı
Cengiz kurtoğlu :duvardaki resim
cmelezoglu
enstrümental müzikler tabiki
örnek tavsiyelerim : Mark Eliyahu - journey
Leo Rojas - Der einsame Hirte
Anna RF - Weeping EYES
cmelezoglu
enstrümental müzikler tabiki
örnek tavsiyelerim : Mark Eliyahu - journey
Leo Rojas - Der einsame Hirte
Anna RF - Weeping EYES
İmamyar Hasanov & Nermine Memmedova - Ay ışığında
Beethoven 9. Senfonisi
1
eniyisipencere
çok farklı türlerden müzikler dinlesem de en sevdiğim müzik türü olarak caz müziği, cazın içinde de bilhassa "gypsy jazz" kategorisini söyleyebilirim.

ama iyi de bir klasik müzik, blues, rock, post-rock dinleyicisiyim. o anki ruh hâlime göre deniz tekin de elvis presley de ray charles da dinleyebilirim. çoğu müzik türünün farklı ruh hâllerime göre bir karşılığı var.
1omurlkmisafir
Çok Müzik dinleyen birisi değilim ama dinlediğim zamanlar ya türkü açarım ya da bazı arabesk şarkılar var onları açar dinlerim.