erhan naldemirci

braveheart
bu şahış, atakan kayalar'ı eleştireceğim diye ilkten ağıza alınmayacak küfürler eşliğinde eleştiriyor ve sonrasında eleştirisinin altına yorum yapan kişiye cevap verirken bu çocuğa ceza olarak tecavüz etmek lazım, aklı başına gelir" diye yazıyor. bunu diyen bu erhan naldemirci adlı şahıs, üniversitede öğretim görevlisiymiş. lanet girsin hepinize. küçücük bedenler üzerinde düşündüğünüz o pis düşüncenizi alın, kendinizi bir denize filan atın.
https://onedio.com/haber/filozof-atakan-icin-tecavuz-edilmeli-diyen-universite-calisaninin-korkunc-yorumlari-kaninizi-donduracak-898153
msln22
Bir eğitim görevlisinin bu konuşmayı yapması gerçekten akıl almaz bir şey Bak hele Türkiye ne hale geldi Her kafadan bir ses çıkıyor kimi kadına şiddet yapsada sesi çıkarmasın diyor Kimi çocuğa yönelik pis kötü çirkin yorumlarda bulunuyor. Allah sonumuzu hayır etsin.
limoncicegi
Çocuğun felsefi kitaplar okumasını eleştirirken Allah, din muhabbeti yapıp, arkasından tecavüz lafını edebilen, sözde dindar tek hücrelidir. Öğretim görevlisi değilmiş aşşağılık mahluk. Üniversitede çalışan birisi. Üniversite de İşten çıkarmış zaten. İnşallah hakkında soruşturma açılır cezası verilir.