erkekler hamile kalsa

beberuhi
Erkekler hamile kalsa ne yapıp edip doğumu kadınların üstüne yıkmanın bir yolunu bulurlardı. Her gün bir şeylere aşerer, kadınların kendi etraflarında dönmesini beklerlerdi.
1omurlkmisafir
Bundan 8-10 yıl önce bilim adamları bunu yapmışlardı. Erkeğe kadın yumurtası enjekte etmişler ve gelişim sağlanmıştı. 9 ay sonrada sezeryanla aldılar. Nette araştırın bulursunuz.
msln22
Teknoloji ve bilimin gelişmesi kadın erkek oluyorsa erkek kadın oluyorsa erkeğin hamile olması da pek şaşırmamak gerekir, Çünkü günümüzde herkes başka karakterlerde görünmek ister.. Belki böyle Erkekler de hamile kalırsa o zaman kadınların kıymetini daha çok anlar:)
cicikus
Erkekler hamile kalsa bence asla o kadar uzun süre bu çileyi çekmez çekemezler. Erkekler çok daha düzler ya. Sanmıyorum kadınlar gibi olabileceklerini. Kadın daha güçlüdür, daha duygusaldır, daha dayanıklıdır.. Erkeklerde annelik, bunu yazarken bile böyle garip geliyor bana nedense. Erkekler ve annelik kelimesini yan yana getiremiyorum, canlandıramıyorum bile.
angell
Kadınlara özgü bir şey bu ve annelik sadece onlara yakışıyor.Bir erkekte böyle bir görüntüye şahit olmak bana göre mide bulandırıcı olur açıkçası. Buna musait olan vücut,bünye ve duygu kadınlara aittir.
sabribeynapiyosunuz
benim bu konuda bir teorim var. erkekler doğurmaya başladıkları andan itibaren cinsiyet kavramına ihtiyaç kalmaz ve insanlık tek bir cinsiyet üzerinden dünyaya hüküm sürmeye devam eder. ayrıca islam dini dış müdahale olmadan dünyada bunun olmayacağının garantisini verir.
atyaka99
Biz erkekler kadınların çektiği acıya dayanamayız. Bu bir gerçek. Allah da dağına göre kış veriyor. Erkeklerin rolü de anneler kadar önemlidir diye düşünüyorum.
boss
Ayyy ne güzel olurdu hamile kalmalarına gerek yok bir kere şu suni sancılar adamlara verilse sadece o sancıyı yaşasalar başka birşey istemem