erkeklerin en nefret ettiği ev işi

braveheart
bu sözlükteki erkeklere soralım bakalım. Gerçi çoğu perde asmak diyecektir. Çünkü kadınlar genelde minyon olduğu için merdivene çıksalar bile kolları kornişe yetişmeyecek, o sebepten erkeklere kalmakta bu iş.
browneyes
Bir erkek olarak en sevmediğim ev işi yemek yapmak biraz üşengecim . 1 saat yemek yapmak için uğraşırdın 5 dakikada o yemek biter.
boss
Çocugum dan dolayı uykuya hasret kalan ben bir günlüğüne gece bakarmısın eşime dedim sabaha kadar devamlı kalkıp süt isteyince ve eşimi uyutmayınca oğlum ertesi gün bakmamak için bin bir türlü bahane üretmesi beni ve tüm anneleri tebrik etmesi nasıl dayanıyorsunuz helal olsun dedi tüm işlerden zormus uykusuz kalmak dedi
mimaromer
Temizlik yapmak diyebilirim. Özellikle yer silmek berbat diğerleri gene bi ihtimal su kaldırıyor. Yemek yapmak zevkli bulaşık yıkamak berbattır. Özellikle yağlı bulaşıklar.
editexe1
Yemek yapmayı garip olarak severim stresimi alır ama perde takmak , süpürge yapmak , bulaşık yıkamak , ve en kötüsü çamaşır asmak hiç sevmem nefret ederim.
1omurlkmisafir
Perdeleri takmak üzerine başka bir iş tanımam. Izdırap resmen. Onun haricinde erkeklerin yaptığı ev işi fazla yok. En azından ben sadece perdeleri takarım gerisine karışmam.
kaplan
bunu evde kadın olmayan birine sorun bakam
ev hanımı oldum ajkajak yap yap bitmiyor
çamaşır bulaşık temizlik daha saymadığım onlarca iş
bu ne kardeşim bekar ev hayallerim bunlar değildi
msln22
Perdeleri boyum uzun olduğu için eşime hiç ihtiyacım yoktur bu konuda:)) Bence erkeklerin en nefret ettiği iş bulaşık olmalıdır. Çocuğumun doğumundan sonra uzun süre bir rahatsızlık geçirdim ev işi eşime kalmıştı en nefret ettiği iş bulaşıktı. O sırada çalışmıyordu dışarıda nasıl işe başladı hemen bulaşık makinesini aldı:)).
burjuwva
Üniversite zamanında çok ev işi yaptım. Bulaşık, çamaşır, ütü, yemek vb. Elimizden geldiği kadar hepsini yapmaya çalıştım. Zaten alışıyorsun bir süre sonra. Hayatta her şeyin önüne hazır tepsi ile gelmesini beklememek lazım. Çabalamak, üretmek, keşfetmek lazım. Bunları yaparken kendi kendinide, kendi ihtiyaçlarını da döndürebilmen gerekir.
cicikus
Bence bütün ev işleri. Çünkü erkekler kadınlara göre şöyle düşünüyor bi kadın tutarım evi temizler ne yapacağım iş... eve geliyor yorgun bi de iş mi yapacak diye düşünüyor ve hiçbirini sevmiyorlar bana göre.
happy
Erkeklerin en nefret ettiği ev işleri,
Bulaşık yikamak
Perde takmak
Yemek yapmak
Benim bildiğim bunlar. Gerçi erkekler hiç bir ev işi yapmayı sevmezler genel olarak.