erkeklerin umursamaz tavırları

msln22
Genel itibariyle erkekler olayları kafalarına pek takmadıkları için ve rahat yapılarından dolayı umursamaz olurlar Kim ne demiş pek umurlarında olmaz.
Örneğin; çocuklar babalarının yanında kavga ederken baba olduğu köşede televizyonunu izlemeye devam eder veya başka bir şey ile uğraşıyorsa hiç dönüp de neden kavga ediyorsunuz demez hiç umursamazlar.Anne gelip müdahele edince neden sen karışmadım niye müdahale etmiyorsun diye söyleyince de niye karışayım ki Kavga etsinler Aman ne olmuş diye cevap verir.
angell
Çok özenirim erkeklerin bu tavrına bazılarının ne olsa da dünya umrunda olmuyor.Rahatlıkla zaten bir numaralar aslında bir bakıma umursamaz olmaları bazen iyidir boşuna bir şeyi kafaya takacaklarına boşveriyorlar.
Fakat karşımdaki kişinin fazla umursamaz olması da bir yerden sonra beni sinirlendirir her şey dozunda olmalı.
aradai
aslında bu umursamazlık olgusu kadın , erkek diye ayrılmaz sonuçta benim hayatımda ala dağlardan serin kız arkadaşlarım var , bu karşın takıntı abidesi erkek arkadaşımda var , ortamdan ayrıldıktan sonra beni arayıp arkamdan konuşmadınız değil mi diye soran erkek arkadaşımda mevcut, sonuç olarak umursamazlık olgusu insandan insana değişen bir katsayısı mevcut , herkes için kötü olan aşırı umursamazlık , dozunda olduğu sürece sıkıntı olmuyor