erken uyusa bile geç uyananlar

angell
Bazen erken uyusak bile geç uyanabiliyoruz,gün içindeki yorgunluk ve uykusuzluk bizim uzun bir uykuya ihtiyacımıza neden oluyor.Normal uyuduğumuz saatten önce bile uyusak çok geç uyanabiliyoruz.Özellikle de nöbetlere kalan kişiler de bu durum fazladır.
atyaka99
Ben kesinlikle uyuyamıyorum en fazla uyuyacağım desem saat 10'a kadar yatabiliyorum. Uyurken güzelde uyanınca diğer insanlar gibi öteki tarafa dönüp yatamıyorum. Yatak batıyor.
msln22
Aslında bu uyku problemi bir alışkanlıktır, yani insan kendini nasıl alıştırırsa öyle bir şekilde uykusunu alır, mesela Bazı insanlar geç yattığı halde erken saatte kalkabiliyor, ama erken yattığı halde de geç olsa da Kalkmak istemiyor,
fdd72
Sabit uyku saatlerine uyan insanlar büyük ihtimal düzenli bir işi vardır veyahut öğrencidir bunun dışında düzenli bir uykuya sahip insanlar bence bordo berelidir en iyileri de şudur şu saatte uyuyup şu saatte kalkacam diyip bunu uygulayanlardır başlık hakkında ise görüşüm şu, erken uyumak erken kalkmak olmuyor artık maalesef o kadar düzensizliklerimizin arasında bunun düzenli olması beklenemez vücudumuz alışık değil ve uyku ihtiyacı tam olarak ne kadar bilemiyoruz her gün değişiyor :)