evlenilecek insan bulamama nedenleri

findikkurdu
bunun nedeni ya sevdiği birini bulamamak ya da görücü usulü de olsa gittiğiniz evden, size yüklü bir miktarda masraf çıkarmasıdır. Başka bir sebep göremiyorum.
nslhnynn
İnsanların artık birbirlerini kolay beğenmemeleri ve sürekli herseyin fazlasını istemeleri ve elindekilerle yetinmemeleri evlenmelerinin de gecikmesine neden oluyor . Etrafınızdaki insanları beğenmemek ve sürekli insanlardan oldükkanında daha fazlasını istemek yalnız kalmamıza neden oluyor
kinetix
Sanırım gunumuz evlilikleri para odakli olduklarindan dolayi. Yani baslik parasi olayi buyuksehirlere de tasindi diyebiliriz. Yok su kadar altin bu kadar altin istetiz kizimiza deniliyor.
bal10cuk
Çok fazla seçici olmak olabilir ama elbette ki karşısına doğru kişiler de çıkmamış olabilir.Bir de evlenecek birini arayınca bulamazsın zaten en iyisi akışına bırakmak.
msln22
Bana göre evlenecek insanı bulmaması için karşısına güvendiği ve karakterine uygun çıkmadı için, Boş insanlarla kendi hayatını mahvetmek istemedikleri için, çünkü insan evliliği düşünürken karşındaki insanın aynı düşüncesi saygıyı aynı sevgiyi bekler, Eğer onu karşındakini de göremezse, Onun için uygun olmadığına karar verir..

Not: hem seçici hem de doğru insanı Bulmamış..)