evlenilecek insan bulamama nedenleri

nslhnynn
İnsanların artık birbirlerini kolay beğenmemeleri ve sürekli herseyin fazlasını istemeleri ve elindekilerle yetinmemeleri evlenmelerinin de gecikmesine neden oluyor . Etrafınızdaki insanları beğenmemek ve sürekli insanlardan oldükkanında daha fazlasını istemek yalnız kalmamıza neden oluyor
bal10cuk
Çok fazla seçici olmak olabilir ama elbette ki karşısına doğru kişiler de çıkmamış olabilir.Bir de evlenecek birini arayınca bulamazsın zaten en iyisi akışına bırakmak.
msln22
Bana göre evlenecek insanı bulmaması için karşısına güvendiği ve karakterine uygun çıkmadı için, Boş insanlarla kendi hayatını mahvetmek istemedikleri için, çünkü insan evliliği düşünürken karşındaki insanın aynı düşüncesi saygıyı aynı sevgiyi bekler, Eğer onu karşındakini de göremezse, Onun için uygun olmadığına karar verir.
cicikus
Herkesin belli kriterleri olabilir. Kimisi karşısındakinin tipini beğenmemiştir ya da beğenmiştir de karakteri çok kötüdür. yine bulmuştur da belki tüm şartlarına uyuyor ancak Kafa dengi değildir, kazandığı parayı beğenmemiştir, yanında sıkılıyordur, çok az konuşuyordur ne bileyim böyle şeyler. Bunları kriter olarak benimseyen insanlar var. Yani bu saydıklarımdan ya da daha sayamadığım birçok durumun biri ya da birkaçı bile varsa karşı tarafta o kişiye uymuyordur. Bir de en önemlisi saygısız insan çok, güveneceğin birini bulmak da zordur aslında. Bana göre. Yoksa evlenmeye hazır çok insan vardır belki ama insanlar seçici olabilirler.
aliyeah
Evlenilecek insanı bulmak o kadarda zor değil bence ama evliliği yürütecek doğru insanı bulmak zor ki doğru kişiyi bulduğunuzda siz evlenmek istemesenizde akış sizi evliliğe götürür.ömrünüzü adayabileceğinize inandığınız doğru kişiyi bulun evlenilecek herhangi bir kişiyi değil
kaplan
evlenmek için birini aramaya gerek yok olacaksa olur
gerçi evlenmekte zarardan başka bir şey değil
düğüne vereceğin parayla ev alırsın