evlerde hali kullanma gereksizligi

caglarrs
Arkadaslar bu hali denilen esya niye kullanilir anlamak mumkun degil, eskiden yerler fayans olmasindan dolayi sogugu kessin diye kullanilrdi. Su an cok bir vasfi yok sadece toz yapiyo ve 3 4 gunde bir yerlerin temizlenmesi gerekiyor.
diamond
Halisiz ev olmaz ki hali olmasa yerleri sürekli silmek gerek hali varken daha kirlenir fayanslar kaygan olduğu için rahat hareket de edemeyiz.
lion
İlk defa gereksiz olduğunu söyleyen birisi çıktı. Sizin dediğinize katılmıyorum. Halı evin en gerekli eşyasıdır. Çünkü halı olmazsa sürekli toz oluşur ve silmek zorunda kalırız.
braveheart
her ev maalesef parkeli değil. bugün gidin birçok köy evine, hala yerler taştır. yani fayansı tuvalete banyoya döşerler zaten. en kötü mutfaktır. günümüzdeki evlerde de öyle zaten. salona ve odalara fayans döşendiğini görmedim. halıya gelecek olursak, her zaman halısız durulmaz bir evde. kilim gibi ince halılar var. yine kullanılması taraftarıyım.
sefan
Asla benim okuduğum şehirdeki öğrenci evinde yerler parke ve halisizdı en ufak kıl toz kir hemen sırıtıyordu oysa halı bunları gizleyebiliyor
boss
Evlerde ne kadar parke olsada halısız olmaz hele birde çocugun varsa her zaman takıp edemiyorsun bazen bir bakıyorsun uyumus parke ustunde hadı o cocuk sogugu ce
angell
Küçük de olsa bir halı kullanılmalı bence, hem zaten parke ile de bir alakası yok. Halı evin direğidir arkadaşlar, halısız ev benim için bomboştur.
aczican
Evdeki halı bana göre sofradaki tuz gibidir. Tuzsuz sofra halısız ev olmaz benim için. Angell arkadaşımın dediği gibi (küçükte olsa bir halı kullanılmalı) bana görede öyle...