gece korku filmi izlemek

cicikus
Bu bir başka delilik. Oğlum korkmuyor musunuz? Ben normalde de izleyemem ama çılgınlık bu bana göre. Bir de evde tek olup izleyenleri ayakta alkışlıyorum. Ya o yatağın altında gece seni bekliyorsa..
baturalp
bende bunu anlamıyorum.. bi insan neden korku filmi izler.. korkmak için para harcayan tek canlı insandır sanırım.. adrenalin ayrı korku ayrı..
aqura
izledikten sonra izlemesem olmazmıydı? rahatmı battı? gibi soruları kendinize sorabilirsiniz. İnsanın durduk yerde kendi kendini korkutmaya çalışması mantıksız geldiği için korku filmi izlemiyorum. bugüne kadar izlediğim tek korku filmi halkadır, o da tüm sınıf sinemaya gidelim şeklinde ayarlanan sosyal bir aktivite olduğu için tarafımdan gerçekleştirilmiştir.
msln22
Yetişkinler Gece korku filmi izlerken pek fazla etkilenmezler ama bazen çocuklar onlarla beraber izlediği zaman çocukların Aklında o korku kalır, ve gece yattığında izlediği korku filmin etkisinde kaldığı için gece kabus görür ve bu çocuklar için hiç iyi değil. Her yetişkinler Gece korku filmi izlerken çocukların onların yanında olmaması gerek bence Buna dikkat etmek lazım.