gece korku filmi izlemek

cicikus
Bu bir başka delilik. Oğlum korkmuyor musunuz? Ben normalde de izleyemem ama çılgınlık bu bana göre. Bir de evde tek olup izleyenleri ayakta alkışlıyorum. Ya o yatağın altında gece seni bekliyorsa..
baturalp
bende bunu anlamıyorum.. bi insan neden korku filmi izler.. korkmak için para harcayan tek canlı insandır sanırım.. adrenalin ayrı korku ayrı..
aqura
izledikten sonra izlemesem olmazmıydı? rahatmı battı? gibi soruları kendinize sorabilirsiniz. İnsanın durduk yerde kendi kendini korkutmaya çalışması mantıksız geldiği için korku filmi izlemiyorum. bugüne kadar izlediğim tek korku filmi halkadır, o da tüm sınıf sinemaya gidelim şeklinde ayarlanan sosyal bir aktivite olduğu için tarafımdan gerçekleştirilmiştir.
msln22
Yetişkinler Gece korku filmi izlerken pek fazla etkilenmezler ama bazen çocuklar onlarla beraber izlediği zaman çocukların Aklında o korku kalır, ve gece yattığında izlediği korku filmin etkisinde kaldığı için gece kabus görür ve bu çocuklar için hiç iyi değil. Her yetişkinler Gece korku filmi izlerken çocukların onların yanında olmaması gerek bence Buna dikkat etmek lazım.
angell
Hayatımda hiç korku filmi izlemedim desem yeridir yani niye Boşu boşuna kendini KorkutAyım ki... bazı kişiler korkmaktan herhalde zevk alıyorlar Bu yüzden gecenin geç saatlerinde böyle korku filmi falan izliyorlar.
nrgz
vazgeçilmezimdir. korku filmlerine bayılıyorum.

çocukluğumda, ilk gençlik yıllarımda hem korkar hem yalnız
başıma korku filmleri izlerdim. Bir hafta etkisinden kurtulamasam da
seviyorum korku filmlerini...

Yalnız bu yaşımda korku filmleri artık çok izleyemiyorum. ruhlar bölgesi isimli filmi salonda herkesin içinde izlemiştim. bazı sahneleri komik olsa da tabii bir hafta etkisinden kurtulamadım.

yakın zamanda Gerilim türünde kuşlar filmini izlemiştim.
gece herkes uyurken koridordan geçerken tırsmadım değil.
türü de Korku değil oysa...ne oluyor bana...

not: japonların mı çinlilerin mi emin değilim korku filmleri gerçekten korkunç oluyor.
amerikan korku filmleri tercihimdir.
aradai
geceleri korku filmi izlemek birde ses sistemi ile izliyorsanız o zaman ayrı bir zevki oluyor , üniversitede arkadaşın evinde 4 arkadaş dabbe yi izledik neyse ben eve döndüm gece , arkadaşlar gece yatarken modemi kapamışlar , bilgisayarları kapatıp üstünü örtmüşler , telefonları odadan çıkarmışlar dedim siz ne yaşadınız filmle ilgili, 1 haftaya yakın dalga geçmeden duramadım,
shogun
aslında korku,kriminal film tarzı yapımları izlemek her zaman hoşuma gitmiştir ama özellikle yalnız olduğum vakitlerde kimsenin olmadığı zaman daha uygun olacaktır.çünkü herkesten korku,şiddet yada kriminal filmleri severek izlemesi beklenemez.
xemrex
Bazen izlemekten ziyade izledikten sonraki kısım daha korkunç olabiliyor:) Yine de akıl sağlığı bakımından çok geç izlememenizi tavsiye ediyorum.
braveheart
en sevdiğim aktivitelerden. birde ışığı kapatır öyle izlerim. yani zaten olaylara baktığınızda kurgu olduğu apaçık. siz olsanız elinize bıçak alıp ses gelen yere gider misiniz evinizde?
happy
Cesareti olan varsa izlesin 😊Ben de o cesaret yok. Yani korkarim .Hatta filmin etkisinde kalır ve sabaha kadar da uyuyamam.O yüzden korku filmleri çok nadir izlerim. O da gündüz olur zaten gece izlemem.
ambrossia
bir zamanlar sik sik yaptigim eylemdi bu. ustelik perdeleri ve isiklari kapatir, kulakligi takar, extreme derecede korkunc filmler izlerdim. tabi artik eskisi kadar korkutmuyor.
aczican
Zaten kormak için izlenen bir durum.ve özellikle evde yalnız başına iken izleyecen ki ,o zaman bişeye değsin...
mai
aklımı peynir ekmekle yemedim herhalde... Korku filmi izlemek hele de gece ve evde yalnızken izlemek hiç bana göre değil. izlemem ki ben.
diamond
Korku filmi dünyanın en eylemi insanlar kan görmekten mi hoşlanıyor anlamıyorum ben hiç bakamiyorum bile yalnlislikla gördüklerim Biel gece kabus olarak ruyama giriyor .