gün batımı seyretmek

uufuu
Terapidir. Bazı yerler vardır ki orada izlemek insanı gençleştirir. Stres kalmaz insanın içinde. Hele de yanınızda aileniz, yakın arkadaşınız veya sevgiliniz varsa. Hayal gibi bir şeydir. aynı şey (bkz:güneşin doğuşunu seyretmek) için de geçerlidir.
punisher
Neden bilmem ama güneşin doğuşu daha çook hoşuma gidiyor ama tabi gün batarken de gökyüzünde oluşan o muhteşem renkler..
godrugss
Özellikle dağ başında kamp yaptığım zaman en sevdiğim aktivite oluyor, kendisi. Dağlarla bütünleşince o kadar güzel bir görüntü çıkıyor ki ve o kadar iyi hissettiriyor ki. Huzurlusun ve mutlusun. Bunun yanı sıra sahilde, şarabını yudumlarken onu izlemek paha biçilmez.
keyfkahyasi
Zevklidir. Günün doğuşunu izlemek için erken saatlere denk gelmek gerekiyor ancak batışını izlemek için buna gerek yok. Genelde yakalanabiliyor. İzlemesi hafif bir duygu yüklüyor insana.
unicorn
Günün bitimini simgeleyen hüzünlü bir atmosfer.Ne kadar hüzünlü olsada yeni bir sabaha uyanmanın verdiği sevinç ve iç huzur.Günbatımı nedense her baktığımda içime hüzün oturtur.Ama herşeye rağmen mükemmel bir manzara..
unicorn
Günün bitimini simgeleyen hüzünlü bir atmosfer.Ne kadar hüzünlü olsada yeni bir sabaha uyanmanın verdiği sevinç ve iç huzur.Günbatımı nedense her baktığımda içime hüzün oturtur.Ama mükemmel bir manzara..