gün batımı seyretmek

uufuu
Terapidir. Bazı yerler vardır ki orada izlemek insanı gençleştirir. Stres kalmaz insanın içinde. Hele de yanınızda aileniz, yakın arkadaşınız veya sevgiliniz varsa. Hayal gibi bir şeydir. aynı şey (bkz:güneşin doğuşunu seyretmek) için de geçerlidir.
punisher
Neden bilmem ama güneşin doğuşu daha çook hoşuma gidiyor ama tabi gün batarken de gökyüzünde oluşan o muhteşem renkler..
godrugss
Özellikle dağ başında kamp yaptığım zaman en sevdiğim aktivite oluyor, kendisi. Dağlarla bütünleşince o kadar güzel bir görüntü çıkıyor ki ve o kadar iyi hissettiriyor ki. Huzurlusun ve mutlusun. Bunun yanı sıra sahilde, şarabını yudumlarken onu izlemek paha biçilmez.
keyfkahyasi
Zevklidir. Günün doğuşunu izlemek için erken saatlere denk gelmek gerekiyor ancak batışını izlemek için buna gerek yok. Genelde yakalanabiliyor. İzlemesi hafif bir duygu yüklüyor insana.
unicorn
Güneşin batış çizgisine doğru ilerlediği ve yavaş yavaş dağların ardına gömüldüğü vakit; bir hüzün kaplar içimi nedense, bu gördüğüm manzara bir an olsun yaşadığım, çokta uzak olmayan anılara götürür beni..Bir gün daha yitirdiğim için midir? bu hüzün diye bir soru takılır aklıma.Heleki yaz gecelerinde uzun uzadıya dağların ardına sıyrılırken güneş, etrafa saçtığı o kızıl renk sarmalı beni benden alır adeta.Niyeyse bir yandan hüzün verirken insana diğer yandan da bir mutluluk verir aslında.Yeni bir günün daha döndüğü sevincini müjdeler gibi..Batan güne veda ederken ardından doğacak olan güne duyulan sevinci hisseder gibi mutluluk verir bir yandan insana.