kararsız kişiler ile birlikte yapılan alışveriş

angell
Aslında yapılamayan alışveriş desek daha doğru olur :). Kararsız kişi insanı çok yorar ve hangi mağazaya giderseniz girin bir türlü karar veremez hep bir ikilemde kalır.siz öneride bulunduğunuz zaman da biraz daha bakınalım der kısacası çok yorulursunuz.
msln22
Bazen alışverişlerde Ben de kararsız kalıyorum, yani kararsız kalmak belki yanımızdakileri biraz sinir edebilir, Ama insan acele karar verip bir şey aldığında da sonra yanlış karar verebilir, tam olarak buna kararsız da dememek gerekir, Çünkü bunu düşünmekle alakalıdır.
fdd72
Birinin sizi boğazınızdan tutup azcık nefes almanıza eş değer bir durumdur kararsızlık bence, birazda mükemmelliyetçilikten gelen bir şey gibi istediğim şeyi her yönüyle onaylayayım diyip istediği şeyi bulamaması oldukça beklenen bir durumdur bundan dolayı kararsız kişilerle alışverişe çıkarken sabırla sınandığınızı bilin :)
cicikus
Of of of.. Öyle bir arkadaşım var ya şunu mu alsam bu mu daha iyi aa bak bu nasıl bedeni olmadı mı nasıl duruyor diğer rengi daha çok mu gitti bana bilemedim sence hangisi dur bilmemneye de sorayım gibi gibi sorular soruyor alışveriş keyfi kaçtıkça kaçıyor benim. Kesinlikle bu kadar kararsız insanla alışverişe çıkmak tam bir eziyet bana göre.Bir de burcu ikizlerse eyvahh! kaçın!
1omurlkmisafir
Sabır testi gibi bir şeydir bu alışveriş. Dilini dişini sıkarsın, yeri gelir sinirlendirsin ama bir kere başladıysa artık bırakamazsın.
En gıcığı da fikrini sorup onu önemsememesi.