kız evlatlarin babaya düşkün olması

happy
Genelde kız evlatlar babaya daha düşkün olurlar ve babalarıyla ayrı bir ilgilenirler.Ben de babama cok duskunum.Erkek evlatlar ise annelerine ayrı bir düşkün olurlar ve evlenecekleri kadının anneleri gibi olmasını isterler. Tabi anne ve babalar Genel de bütün çocuklarını eşit severler. Çünkü hepsi canindan kanından bir parcadir.
atyaka99
Hep bir kızım olsun isterdim. kızlar aha kadir kısmet biliyor. Daha kollayıcılar. Ana babaya daha çok sahip çıkıyorlar.
braveheart
valla ben de isterdim babama düşkün olayım ama... işte yaptıkları yetti kendisinden soğumama desem yeridir. sonra "beni niye diğer kızlar gibi sevmiyorsun, sarılmıyorsun?" diye sormuşluğu var.
msln22
Benim de babama düşkünlüğünü vardı.Babamı çok seviyordum benim için bir kahramandı evlenmeden önce de yeterince sevgisini gördüm evlendikten sonra da pek babamı görmeye fırsatım olmadı bir kaç sene oldu o seneler içinde yine dert ortağım oldu Annem yoktu fakat Bana sahip çıkan derdimi dinleyen bir babam vardı ne yazık ki o da kısa sürdü Mekanı cennet olsun babam.
papatya
ben çok düşkünüm ve asla ona bir şey dedirtmem. bir şey olsun benim canım yanar. annemde bu durum çok nadir oluyor. aslında bence bu durum biraz da ebeveynlerin çocuğuna yaklaşımından da kaynaklanıyor olabilir.
boss
Evet çok düşkünümdür o benim ilk aşkımdı babamdı dostumdu ustamdı şuan bır kadın olarak evimdeki tum elektrık işlerini kendım yapabiliyorsam babam sayesındeydı ama şimdi yok kaybedeli bir aydan fazla oldu ama hala yurek yakıyor çok sevince çok yanıyor insan