korona virüsü

yamaguchigumi
Son yılların en tehlikeli ölümcül virüslerinden birisidir. Çin'de ortaya çıkan bu virüs, bulaştığı insanı 12 saat içinde öldürmektedir. Ve resmen zombi şehirler ortaya çıkmaktadır. Yılan ya da yarasadan bulaştığı düşünülmektedir.
cicikus
Çinden çıkan bir virüs. Önce yarasa çorbasından dendi sonra yılanlardan. E tabi çıkar, midesiz gibi her eti tüketen bir toplumdan korona da çıkar başka virüsler de çıkar. Ulan başka yiyecek et mi kalmadı ya, ne iğrenç mideye sahip insanlar anlamıyorum niye yarasa yılan yersiniz? Domuz eti ye, dana ye, kuzu ye niye yılan? böcek falan da tüketiyor bunlar baya böcek.. Şaka gibiler ya.. Onlara müstehak çünkü saçma sapan şeyler yiyorlar. Ama inş bize kadar gelmez. Çünkü kurunun yanında yaş niye yanıyor?!
bartleby
An itibari ile ülkemize de girdiği konuşulan virüstür. Zamanında domuz gribi de böyle birden parladı sonra normal karşılanmaya başlandı, bu virüsün sonununda öyle olacağını düşünüyorum. Tedavisi olmayan virüsü sokağa salmazlar.
moon
Allah korusun bide corona virüsü mü cıktı basımıza ya ALLAH korusun ya corona virüsünden kimse ölmesin sınır kapılarını kapatsınlar ya .