mesaj sınırı hakkında duyuru

ahmtkfl
Merhaba sevgili Vega Sözlük üyeleri,

Daha önce sözlük içerisinde büyük bir olay olan 100 karakter mesaj sınırı önümüzdeki 48 saat içerisinde tam anlamı ile aktif oluyor. 100 karakter altındaki hiçbir mesaj para kazandırmayacağı gibi 100 karakter altındaki mesajları da sistem tekrar tarayacak ve mevcut kazançlardan silecektir. Artık tek kelimelik veya 10-20 karakterlik mesajları dahil silmeyeceğiz. 100 karakter altındaki hiçbir mesaj kazanç sağlamayacaktır.

Bol kazançlar, keyifli yazmalar.
bal10cuk
Merhabalar kendi adıma söylemek isterim ki yazı yazılan alan karakter sayısını gösterir şekilde olursa en azından 100 karakterin altında kalmamasını sağlanabilir ve daha özenli olunabilir.Teşekkürler..
cicikus
Uygulama gelişiyor evet. Güzel olucak gibi duruyor. Bu tür şeyleri takip edip kurallara uymak gerekiyor. Ben de bazı şeylerde dikkat etmiyordum sonradan biraz daha oturdu. Ancak keşke kaç harf yazdığımız toplamda şöyle küçük bir kenarda çıksa. Öyle olsa çok daha dikkat edilebilir.
ahmtkfl
Bugün itibari ile 100 karakter altındaki hiçbir mesaj para kazandırmıyor ve 100 karakter altındaki mesaj bakiyeleri de mevcut kazançlardan etkilendi. Bol kazançlar.
angell
Daha önceden sınırı ne kadar olduğu hakkında bir bilgim yok yeniyim çünkü ama 100 karakterden az olunca Kazanç sağlanmaması Bence güzel bir yöntem Çünkü tek kelimelik yazan kişilerin kazanç sağlaması, diğer yazarların daha çok özen ile ve önem vererek yazmasına karşı bir eşitsizlik olurdu. Ben de kuralları okuyarak siteye alışmaya çalışıyorum zaten 100 karakterden az da hiç yazmadım.