mesajları tek tek atan kişiler

angell
Mesajları tek tek atan kişiler çok rahatsız ederler. Özellikle de telefon titreşimde ise durmadan titrer ve bir işle meşgulsünüz bu sizi biraz sinirlendirir. tek seferde yazılabilen bir mesajı gıcıklık olsun diye tek tek atan kişiler çok. Benim de bir arkadaşım bazen Harf harf atıyordu böyle yaptığı zamanlarda sinirlenirsem hemen engel atardım:)
cicikus
Aha bunu ben çok severim ya. Sırf gıcıklık olsun diye yaparım. Ama gerçekten de karşımdakinin işi varsa o zaman söverler baya. Haklılar bir şey demem ama insan sevdiğini gıcık edermiş. Bence birçok kişi de bu yüzden yapıyor olabilir. Yoksa cümle cümle yazıp göndermek zor değil.
jackson
Buna flood atmak denir. Uzun uzun yazınca gerçekten sıkıcı olur ve insanın okuyasi gelmez bu yüzden de tek tek olarak atılır soylenilmek istenen şeyler ve böylece vurgu da artmış olur.
bal10cuk
Hiç hoşlanmadığım bir durumdur.Telefondan sürekli bildirim sesinin aynı kişiden geliyor olması ve aynı konu olması rahatsız edicidir.Bu yüzden bir mesajı tek bir bütün olarak göndermek daha az rahatsız edicidir ve tercih edilen olması gerekir.
1omurlkmisafir
Bunun Bir de her kelimeden sonra nokta koyarak yazan versiyonu var. İnsanın mesajı okuyası bile gelmiyor. Görsel olarak da berbat oluyor.
fdd72
Yani
Bunu
Bazen
Sırf
Sinir
Etmek
İçin
Arkadaşlar
Arasında
Deniyoruz
Hele
Hele
Bildirim
Sesleri
Açıksa
Daha
Çok
Rahatsız
Olabiliyorlar
Sizinde
Şu an
Rahatsız
Olduğunuz
Gibi
Ama bazen şakayı kaldırabilen arkadaşlarınızı gıcık etmek için buna başvurabilirsiniz ciddi insanlara yapmayın ama aksilikle karşılaşabilirisiniz :)
edat
Çok sinir bozucudur bu kişiler. Yani uzun uzun yazmak yerine tek tek yazarlar. Ellerinden gelse tek harf , tek harf yollayacaklar. Telefon titreşimdeyse tir tir titrer. Ya da bildirim sesi açıksa her saniye öter. Biz bir zamandan sonra sinir olmasak bile yanımızdaki kişiler sinir olabilir. Bu yüzden kimse kimseye kısa kısa yazmasın. Anlatacağın , yazacağın mesajı tek mesajda yollamanız daha iyi olacaktır. Sevgiler..