minyon tipli olmanın dezavantajları

cmelezoglu
eski ardaşlarını tekrar gördügünde onlardaki boy değişimi ve senin yıkılışın :)
raflara yetişememek :)
pantolon bulma zahmeti :)
bayanlarda topuklu ayakkabı ihtiyacı :)
yüksek koltuklar :) kabus olurdu
farkeymeyen sensörler :)
şemsiyeyle başkalarına çarpmak :)
büyük poşetleri taşıyamamak :)
battaniye katlayamamak :)
bayramlarda küçük zannedilmek :)lupe
çocuk sanılmak. gerçi bu yerine göre avantaj yerine göre dezavantaj sayılabilir ama makyaj da yapmıyorsa bu kişi, olduğundan çok daha genç sanılabiliyor misal geçenlerde beni liseli sandı bir tezgahtar. ben de içimden yuh dedim o kadar da değil üniversite biteli yıllar oluyor dedim dışımdan, o da ne güzel, hep genç görüneceksin dedi.
braveheart
bir yere uzanamamak sanırım. öyle birşey ki, tabureye, sandalyeye filan çıksan bile uzanamıyorsun. bu konuda sıkıntı bir durum.
boss
Mutfak dolaplarının ilk rafını kullana bilmek ama ikinci üçüncü rafını kullanamamak eğer birsey de koyduysam üst rafa sandalye alıcanda üstüne çıkıcanda alıcanda sndalyeyı yerıne koyacanda derken işim ikiye katlanıyor
browneyes
Minyon tipli bireyler geç yaşlanıyor tek güzel yanı bu sanırım . diğer arkadaşları 30 yaşındaysa o 25 gösteriyor.
lala
kıyafet bulmada zorlanılan fiziksel durum. Yaşlanma konusunda çok şanslılar. Ne kadar yaşın ileri olsa da hep genç ve şirin görünürsün.
editexe1
Minyon tiplilerde sorun olarak genelde şunu duyuyorum apartman boşluklarında ki otomatik lambalar onları göremeye biliyor ve kısa boylular sürekli dans etmesi gerekiyor ışığın açık kalması için ama siz kısa boyluyum diye üzülmeyin çünkü Allah (c.c.) herkesin özelliklerini boyunu en güzel şekilde yaratmıştır.