ödeme kanıtları

cicikus
Sitelerin ödeme yaptığına dair kanıtlardır. O sitenin üyeleri ister yazılı olarak isterse de görsel olarak bunu paylaşır ve diğer insanlar bu sayede o siteye güvenir. Bu şekilde olunca da siteye katılım artar, üyeler gelir gün geçtikçe.
atyaka99
Bende ödememi bu gün aldım bayram harçlığı niyetine oldu. ama üye rütbesinden dolayı alacağım ekstra yı alamadım çok önemli değildi gerçi ama bayram harçlığı oldu iyi oldu.
aczican
Bakalım bizim ilk ödeme ne zaman olur. Olsun damlaya damlaya olsada güzel bir platform. Emeğinin karşılığını alanlar güle güle harcasınlar...
braveheart
ödeme yapmayan sitelerden olsaydı zaten bu zamana kadar barınamazdı bu site. ayrıca o tip siteler büyük paralar vaat edip sonra ödeme talebi verildiğinde siteyi kapatıp kaçıyorlar. bir bundan önceki yönetimi bilirim, bir de şimdiki yönetimi. önceki yönetimde ödeme almadım ama şimdiki yönetim zamanında aldım. sitenin başarılarının devamını dilerim.
aczican
Her platformun varlığını sürdürebilmesi için vaadini elbet yerine getirmelidir. Ve el biriyle bizde gayret eder siteyi üst sekmenlere çıkması için mücadele veririz. Bunu başardıkmı hem site yönetimi hem kendi hesabımıza büyük faydalar sağlayabiliriz. Yeterki emeğin karşılığı verilsin...