önemli bir konuşma yaparken telefonun aniden kapanması

angell
Önemli bir konuşmada telefonun şarjı bittiği için veya başka sebeplerden ötürü telefon karşıdaki kişinin yüzüne kapanır ve samimi olduğunuz biri değilse sizi yanlış anlayabilir.Daha sonra o kişiyi tekrar arayıp durumu izah etmek gerekir.
enes25
ÖNEMLİ BİR KONUŞMA OLMASINA GEREK YOK NORMAL BİR KONUŞMA YAPARKENDE TELEFONUN KAPANMASI ÇOK SIKICI BİR DURUM.
moon
çok önemli bir konuşma yapılırken telefonun aniden kapanması çooook ama çok sinir bozucu bir durumdur yani cinnet sebebidir kimsenin basına gelmesin telefonun sarjlarını doldurun sarj azken konusmayın
cicikus
Evet kötü olur bu durum. Şu an hayal ettim de tanıdık biri olmasa belki izahı zor olabilir ama tanıdıksa "aaa şarjı bitti herhalde" diyebilir. Çünkü herkes bu şekilde anlamayabilir hatta biraz da tartışma gibi bir durum varsa o zaman sonradan " yüzüme kapattı!" diyebilirler. Kızabilirler yanlış anlaşılmaya sebebiyet verebilir.
stoneman
Bir konuşma sırasında samimi kişi ise "ne oldu acaba" diye merak eder ve aramaya baslar ama samimilik yoksa onla konuşmak istemediğini düşünebilir, bazı zamanlarda ters bile yapar.
braveheart
Bazen öyle bir oluyor ki, şebeke çekmeyen bir yere gidebiliyoruz. Mesela alt geçitler, tüneller vs. Gibi yerlerde şebeke aniden kesilebiliyor. Bazen şarj bitebiliyor. Gerçi bu zamana kadar böyle bir durum başıma gelmedi.