psikoloğun psikolojisini bozmak

msln22
Bazı insanların psikolojik sorunu çok olduğu için psikolog terapi olmak için gider orada psikoloğu delirtmek durumuna getirir, geri dönerler bu potansiyele sahip insanlar mutlaka etrafımızda vardır hatta bir dizide psikolog artık hastasının derdinden terapiyi yarım bırakıp önlüğünü atıp kaçarak çıkmıştı.
kanunadam
Aslında komik gibi görünsede gayet normal olan bir durum. bir nevi meslek hastalığı . Nasıl bir hemşire arkadaşınız kolunuzu görünce buna iyi damar yolur açılır yada mühendis arkadaşınız buraya ne kadar demir gitmiştir ya ? :D diye düşünüyorsa psikolog da insanların sorunlarını kendi sorunu haline getiriyor istemsizce
nslhnynn
Unutmamalıyız ki psikologlar da bizler gibi birer insandır ve onların da yaşanan olaylar sonucu sinirleri bozulabilir . Uğraştıkları insan dilimleri de hiç kolay değildir. Bazı insanlar çok sinir bozucu olabiliyorlar . Bu nedenle bu tipler psikoloğun bile psikolojisini bozacak tiplerdir.
angell
Psikolojik sorunum yok yani yoktur herhalde... Fakat psikoloğu da delirtmek güzel ve eğlenceli olabilir aslında belki bunu başarabilecek kişiler vardır bunlardan biri olmayacağım ne malum ki?... öyle değil mi :)