resim

elessar
Herhangi bir objenin, doğal görüşünüşlerini fırça, boya gibi malzemelerle bez, kağıt vb. Üzerine yapılan çalışmadır. Yapan kişiye ressam denir.
okidiy
Kendine yeni bir dünyanın kapılarını açtığın inanılmaz birşeydir. Düşündürür , geliştirir, detayları görmeni sağlar. Eline kalemi aldığın an dünyayı susturup kurduğun dünyayı konuşturursun . Seni baştan yaratır. Hayal gücünü artırır. Düşünce yapını şekillendirir kim olduğunu bulmana yardımcı olur. Asla pişman olmaz daha fazlasını istersin daha fazlasını alsan da asla yetinemezsin. Insanlar gördüğünde hayran kalır ama asla yetinemezsin daha iyisi için o kurduğun dundünyada yolculuğa çıkarsın.
lupe
basit anlamda görünen herşeydir bazen sadece baktığındır bazen baktığından da ötesidir bazen de vardır ama hiçbirşeydir hem o seni yönetir hem sen onu yönetirsin yüzeysel görünümlü derinliktir
ertbey
Güzel bir söz okumuştum Resim başlığını görünce onu anımsadım bi an
" hayat silgi kullanmadan resim çizme sanatıdır"
sackgoz
Resim cizmek fakat resim yapacağın da karakelam, sulu boya veya sıvı boya gibi resim yapmaktır. Zevk ve rahatlatacak bir cizimdir fakat zor ama tabi zaman harcıyor..
happy
Yeteneğim olmayan bir sanat türü. Resim yapmak gerçekten insana büyük stres attirir ama beceremedigim için hiç yapamıyorum.Genel de şiir falan yazarım.
aczican
Çok eskiden çok iyi karakalem çalışmalarım olurdu.
O kadarki kesinlikle abartmıyorum fotokopi gibi çizerdim. Ve hatta şuradan örnek vereyim. Dönem ödevimi resim dersinden almıştım. Dönem ödevimi vermediğim halde resim hocamız 5 tam not vermişti. Sonra resim yapmayı bıraktım çok uzun zaman sonra bir fotoğraf aldım çizeyim dedim. Fotoğraf ile alakası olmayan bir tablo meydana çıktı. Resim çizme kabiliyetimi yitirdiğimin resmini çizmişim meğer😀