sabah giyeceği kıyafeti akşamdan hazırlayan kişiler

bal10cuk
Bence bu şekilde daha doğru.Sabah çok erken bir saatte kalkmamız gerekiyorsa uyku sersemliği ile kıyafet bulmak zor bir hale geliyor.Ama akşamdan hazırlamak oldukça pratik.
kritokun
Sevilesi insanlardır, planlı programlı olurlar. Mesela bekletmezler, kendimden biliyorum :)

ama İzmir'de biraz sıkıntı yaratabiliyor, sabah donarken aksam yanabiliyoruz
atyaka99
Benim tek elbisem olduğu için hiç elbise hazırlamak zorunda kalmadım. Haftada bir defa da aynısı ile değiştirdim. Ayakkabıda aynıydı. 27 yıl sorun yaşamadım.
yumuklusucurta
Okul hayatım boyunca yaptığım fakat okuldan sonra asla yapamadığım yegane sey ne mutlu yapanlara ama bunu yapamasanizda en azindan aksamdan planlayin ki rahat edin
msln22
Her zaman yaptığım bir şey öğrenciyken okul kıyafetleri akşam hazırladım, sabah rahat giymek için şu anda da yine Aynen çocukların kıyafeti bir yere gittiğimiz kıyafetlerimi Akşamdan hazırım, Çünkü sabah insan gittiği zaman Aceleden ne giyeceğimi veya kendinle beraber ne götüreceği şaşırıyor bazen de önceden hazırlık daha avantajlı.
1omurlkmisafir
Hayatını planlı yaşayan kişilerdir. Çıkabilecek aksaklıkların önlemini önceden almak en garantisidir.
Aslında bir adım sonrasını düşünerek hareket etmek gerekiyor. Bu hayatın her alanında böyle olmalı.
angell
Kendi adıma konuşacak olursam; eğer yorgun değilsem ve keyfim yerinde ise akşamdan seçer koltuğuma bırakırım ki sabah seçmekle uğraşmayayım diye.Uykulu iken ne seçtiğimi fark edemiyorum bazen.Bazen de sabah kalktığım gibi hemen karar veririm,fazla vaktim yok.
cicikus
Sabahları koşturmaca yaşamak istemeyen insandır bence. Ama ben de aynı şekilde yorgun değilsem akşamdan hazırlarım. Bazen de sabahları elime ne gelirse onu giyerim. Ama diğer türlü hazırladığınızda daha bir güzel oluyor çünkü renk uyumunu görüyorsunuz, güzel bir kombin oluyor bu şekilde.
braveheart
rahat oluyor ya. en azından sabah ne giysem gibi bir düşünceyle uğraşmıyorsun, giyeceğin şey ütü istiyorsa ütü yapman gerek filan filan. o yüzden gece hazırlamak daha iyi.
papatya
babamın her gece yatmadan önce hazırlar. ütüsünü yapar koyar. sabah da hemen duşunu alır çıkar. ne gereksiz yere boş vakit harcar sabahları ne de karamsarlık. hayatımın bir döneminde bende yapmıştım. ama akşamdan sabaha fikirlerim değiştiği için bende pek devamı olmadı.
aczican
Bana göre disiplinli kişilerdir. Ve sabahın yorgunluğuyla ayrıyeten birde elbise arayıp bulma ve birde ütü gibi durumlardan zaman kazanma adına iyi bir yol. Geceden hazır et dursun...