sana 1 adım gelene sen 10 adım gitmen

bal10cuk
Bana 1 adım gelene bende 1 adım giderim.Belki 2 olur bu.Ama 10 olacağını pek sanmıyorum.Herkesin bir tahammül seviyesi var.
lavinia
canınız ne istiyorsa öyle yapın. 10 adım mı gitmek istiyorsunuz on adım gidin, hatta belki 20, 30, 40 adım, bırakın hesaplarla yaşamayı üzülebilirsiniz ama bazen insanın üzülmesi de gerekir. en azından şey dersiniz ''içimden geldi yaptım'' '' Yapmasaydım çatlardım''
msln22
Sana bir adım atana on adım gitmek bana göre pek doğru değil. sana bir adım atana Sen de bir adım gidersin adım adım giderek de yaklaşırsın. yani bir adım attı diye 10 adım atmak böyle biraz onları havaya girmesine yardımcı olur.
unicorn
Gelinen adımın değerine bağlı.Hata yapmıştır,affedilmek ister,bir adım atar,sen affedersin ve onun gözünde senin atmış oldugun adım büyümüş olur.Her insan hata yapar yani affetmek için affedilmek gerekir.Yaptığı yanlışın farkına vardığı an insan zaten bir adım atmış olur.Mühim olan o on adımı atabilmek..
nslhnynn
Bu konudarada yapabildiğim çoğu şeyi yapmaya calışırım ama karsımdaki insan gerçekten hatasını anlamış ve bana iyi bir şekilde gelmiş ise tabiki . Genelde bana kim nasıl davranıyorsa ben de o şekilde davranmayı tercih ediyorum