sarhoş gezen insanlar

teodorobagwell
Hem eğlenceli hem de sinir bozucu olanlardır. Eğlenceli yanı sarhoşken sohbetleri aşırı sarar. Sinir olan yanı ise hiç bir şekilde dediğini yaptıramazsın, kendi bildiğini okur.
ghost
Kendisine ve çevresine zarar vermediği sürece değişik hareketleri ve konuşmaları insanı güldüren insanlardır.
gafsa
Uzaktan sevimliler ama trafiğe çıkmasınlar, eve de gitmesinler mümkünse içtikleri yere çöküp orda zıbarsınlar...
petrichor
Nefretlik tiplerdir. Hem kendilerini hem de ailelerini sürekli zor durumda bırakırlar ve utandırırlar. Sağda solda sızıp kalırlar. Saçma sapan konuşur milletten dayak yerler. Sürekli alay konusu olur ve asla ciddiye alınmazlar.
lupe
Arkadaş ortamında içtiğimiz zaman komik oluyoruz ama kimseye asla bir zararda bulunacak kadar kafayı bulmuyoruz trafiğe falanda çıkmıyoruz
godrugss
Benimdir.
Arkadaş ortamında içmediğim zaman baya sıra dışı gözüküyorum, artık. İçince muhabbetin dibine vuruyorum ya da benle çok eğleniliyor. Ne kadar çok içsem de çevreme ya da kendime zarar vermemem ortamın biriciği olmamı da sağlıyor. Sadece arkadaş ortamında değil tabi, kendimi de baya iyi hissediyorum. Sanırsam, alkolik olma yolunda baya iyi adımlar atıyorum.
cicikus
Ben de alkol aldığımda çok komik oluyordum. Uyuyup kalmıştım bir yerde hatırlıyorum. Konuşma şekilleri çok komik oluyor gerçekten. Ben mesela geç algılıyorum öyle bir durumda. Çok değişik triplere giriyorum. Ama sarhoş gezdiğim zaman gündüz değildi tabi lisedeydim arkadaşlarla takıldığım zamanlardı.
angell
Hiçbir zaman anlayamayacağım kendi bilincini kaybetmek isteyenleri,komik hale düşüyorlar fazla içince hatta bazısı az içince bile sarhoş olabiliyor.Bir insan kendine bunu yapmamalı diye düşünüyorum.
nslhnynn
Sarhoş gezen birini görsem ondan elimden geldiğince uzak durmaya çalışırım çünkü ne yapacağı belli olmaz
aczican
Alkolü hiç sevmem zerre kadar. Ve sarhoş insanların yaptığı sokak holiganlığınıda sevmem.uzak dururum.Madem ayakta duramıyacak kadar içiyon, kendini sokakta ifşa etme bari...
İçenede uzak durun derim. Alkol içmek bilinci kaybettirir ve bazen de itibarı...