selamlaşırken kafa tokuşturma veya tokuşturamama sorunsalı

fdd72
Bence bu bizim ülkemize ait bir sorunsal “ulan ben bununla kafa tokuşturacak kadar samimi miyim” diye 3 salise düşünüp selamlamayı yönetmeye çalışmak ve sen kafanı uzattığın anda karşı kişinin oralı bile olmaması ve sonraki pis oluş :)) anlatırken bile pis oldum şu an bu sorunsalı biz çözemedik gelecek nesillerde çözemeyecek galiba
1omurlkmisafir
İnsanı tereddütte bırakan sorun. Kimi insan tokuştururken kimisi yanakla bitiriyor işi.
Ülkücülerde ise sorun yok. Ötüken yolu yokuştur, kafaları tokuştur.
angell
Bazen şaşırıyor insan erkeklerde çok sıkıntı olmaz ama bazı kadınlar 500 kez sarılıyor bir o tarafa bir bu tarafa penguen gibi oluyoruz.Bazen de önce kim başlatacak diye tereddütte kalıyoruz zorlu bir görev gibi :).
aradai
bana çok aptalca gelen bir selamlama şekli olup birde elini sıktığım biri sırf bu hareketi yapmak için beni çaktırmadan çekme girişimi olduğu zaman hepten deliriyorum, "insan gibi elimi sık geç ne kafa atma çabası içine giriyorsun mal" demek geliyor içimden , demiyorum
msln22
Bana çok saçma gelen selamlaşma çeşididir. özellikle kadınlar bazen onlara yakın durmak istemiyoruz Ama selamlaşmayı bu yoldan seçiyorlar bazen böyle olduğu zaman uzaktan hoş geldin demek veya Selamünaleyküm demek lazım Çok yaklaşmamak gerekir.
cicikus
İsteyen istediğini yapsın. Bu kadar düşünmeye gerek olmayan bir durum bana sorarsanız. Yani o an ne geçiyorsa aklınızdan anlık davranın bence. İsterseniz tokalaşın sadece isterseniz hem tokalaşın hem de kafa tokuşturun.