sevdiğin işi yaparsan ömür boyu çalışmazsın

bal10cuk
Bir insana çalışmanın eziyet gelmemesi için sevdiği işi yapıyor olması lazım.Aksi takdir de o işi zorla yapacak ve hiç mutlu olmayacaktır.Bu yüzden sevdiğin işi yapmak psikolojik açıdan da çok önemli.
msln22
Insanın kendi sevdiği işi yapması her konuda insana Özgüven kazandırır, insan severek yapar. sevmediği bir işi yapmak onları mutsuz eder sıkılmasına neden olur. İnsan sevdiği işi yapması sadece sevdiği işi yaptığı için o işten ömür boyu sıkılmaz yani başka bir iş aramak zorunda kalmaz.
1omurlkmisafir
Sevdiğin işi değil de kendi işini yaparsan ömür boyu çalışmazsın. El işini ne kadar seversen sev sonuçta başkasının işini yaptığın için bir zaman sonra sevgi ve istek biter.
yafes21
sevdiğin işi yapmazsan yaptığın işi sevmek zorunda kalırsın. birincisi tercihin ikincisi kaçınılmazın dır.
her ne olursa olsun sevdiğini elde edememek , yaptığın işi sevmene engel değildir.
solak
ne kadar seversen sev günde 10 saat yaptıktan sonra eziyete dönüşür. çünkü insanoğlu böyledir. iş ne kadar rahat olursa, o kadar daha gevşemektedir. 11 deki işine geç kalan insanlar görüyorum. maalesef bu yaşanıyor. ne olursa olsun insanı mutlu edemezsin. ne yazık ki bu hep böyledir.
nslhnynn
Sevdiğin işi yapmak tabiki de o isteki motivasyonunu etkiler ve bu da doğal olarak bu da o istedi başarıyı etkileyen etmenlerdendir . Bir işi severek yaptığımız zaman kötü özellikleri bize çok batmaz. Ama sevmiyorsak en basit bir şeyi yapmak bile bizler için çok zor ve sıkıcı gelir
braveheart
sevdiğin birşeyi işin haline getirince daha zevkle çalışırsınız. emin olun. hatta iş olarak görmezsiniz o yaptığınız, para kazandığınız işi.