sevilen kişinin uzakta olması

keyfkahyasi
Sevilen kişiyle arada mesafe olması durumudur. Küreselleşen dünyada bir ülke içerisinde uzaklık olmaması gerekirken ülkemiz imkanları sebebiyle birçok kişinin yaşadığı durumdur. Ulaşım araçlarının da pahalı oluşuyla sorunlar yaşanabilir.
unicorn
Mesafeler engel değil.Mesafe aradaki bağı daha çok kuvvetlendirir.İnsanlar uzakta olana daha çok özlem duyar.Ama günümüz teknolojileri bir nevi buna çare buldular.Görüntülü sohbetler l,görüntülü konuşmalar.Birazda olsun sevilenin az ötede olduğu hissini yaşatıyor.
kanunadam
İlişkilerin korkulu rüyasıdır hatta çoğunun bitimine neden olmuştur . Herkes sevdiğini yanında ister ama malesef kadere kimseye adil davranmaz
cicikus
Aslında uzakta değildir. Biz öyle görüyoruzdur. Bir vakit bulup onu görebiliriz. Sürpriz yapılabilir bence bu şekilde. Yoksa bana göre de şu an sevdiğim kişi 1 saatlik uzaklıkta. İsterse istanbulda olsun isterse tee dünyanın bir ucunda, vakit bulan vakit yaratan herkes gider görür. Ben uzaklık kavramını bilmem, uzaklığı yakına getirmesini bilirim, vakit yaratmasını bilirim.
msln22
Günümüz teknoloji günü olmuş. sevilen kişi ne kadar uzakta olsa bile konuşmak ihtimali vardır. yüz yüze görüşmese görüntülü olarak da konuşabilirler. Elbette yanındaymış gibi güzel bir duygu olmayabilir fakat yine de en az yanındaymış gibi de hissedebilir insan.