sevilmeyen komşular

fdd72
Yani bu konuda ki en güzel söz “ev alma komşu al” dır çünkü bir akrabadan daha çok karşılaştığımız istesekte istemesekte bir arada bulunduğumuz sorunlarımızı paylaştığımız gerekirse tek bir karar vermemiz gereken anların da olduğu ve birbirimize zaman zaman ihtiyacımız olan insanlardır ee eğerki kötü bir komşu denk gelirse size baştan söylim geçmiş olsun
angell
sevilmeyen komşular Özellikle de altlı üstlü oturuyorsa çok sorun çıkartırlar bu komşu huysuz biri ise ve çocukları da çok yaramazsa bundan çok çekeceğiniz var demektir. böyle komşularım yani insanı rahatsız edenlerin hemen taşınmalari istenir.
unicorn
Çoğunlukla dedikoduyla ilgili ve alakalı olan insanlardır sevilmeyen komşular.Kendi yaşantılarından çok diğer insanların yaşantılarına takıntı duyarak onları takip edip onların yaşantısına burun sokmaktan öteye geçemezler.Bu nedenle sevilmeyen insanlar arasında yer alırlar.
msln22
Sevilmeyen komşular özellikle senin yaptığın her şeyi kendisi de aynı şekilde yapmak istediği kıskanç dedikodu yapan ve her yaptığını Özenen komşular sevilmez.

Bu yaz Ben çocuğumu basketbol kursuna kaydettirdim baktım Bizim komşu da kaydetti. Biraz uzak olunca Götürüp getirmek biraz zor oldu bana. bir hafta sonra işte daha oğlumu göndermedim.

Bir de baktım o da göndermedi. Siz ne eşya alırsanız onları da aynı şekilde almak ister ya Siz çocuğunuzu Nereye göndermek istersen Aynı şekilde onlar da ister..

Belki kendince iyi yapıyor. Evet gönderiyorsun. Madem ki biz vazgeçince neden onlarda vazgeçiyor. Yani bu sanki bir kıyaslama kıskançlık gibi işte Bunlar hiç sevilmez. Çünkü sürekli gözü evinde ve ellerindedir.