sinemada ilk seyrettiğiniz film

puzzle
Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmiydi, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan Aysel'in hikayesini anlatıyordu , dram/komedi ✓
msln22
hiç sinema ortamı sevmediğim için sinema film izlemeyi hiç tercih etmedim. tabii ki sadece ben gitmiyorum. Yani evde çocuklar gidiyorlar onlar gittikleri zaman evde kendime göre film izlerim Sinemaya film izlemeyi tercih etmem.
cmelezoglu
The Green Mile (Yeşil Yol)
idam sahnesinde 14 kez tekrar çekilmiş çünkü tüm oyuncular gerçekten ağlamıştır
Lütfen Patron, O Şeyi Yüzüme Kapatma Beni Karanlıkta Bırakma Karanlıktan Korkuyorum.. :(
kanunadam
ilk gittiğimde mahallenin komşu teyzeleri ve annemle gitmiştim Vizyontele filmi :D herkesin çantasından poşette patlamış mısır çıkarması da olay tabi :D
caforge
yazmayayım, yaşım belli olacak dedim kendime ama yine de yazmadan edemedim, ilk gittiğim film şampiyon isimli yabancı bir filmdi, bir boksör ve oğlunun hikayesini anlatıyordu, annemle birlikte şişli osmanbey' deki bir sinemada izlemiştik, ikimiz de çıkışta ağlamıştık epeyce, filme ait çok birşey hatırlamıyorum ufak olduğum için :) 1979 çekimiymiş sanırım 1980 de izlemişiz :)
happy
Sinema da ilk izlediğim film korku filmiydi.Türk korku filmi olduğu için pek korkmadim 😊Yalnız bu film diğer korku filmlerine nazaran daha başarılıydı efekt ve konusu bakımından. Bu anlam da tebrik etmek gerekir.