sorunları dışa vurmak

msln22
Dıştan belirti göstermeyen sorunların İçten çok sorun yaşayan insanların bu davranışı onlardan yokmuş gibi gösteriyorlar. Her zaman uyumlu ve dengeli davranmayı bilmezler ve yaşadığı travma sonuçlarında istemsiz bir şekilde olsa da yine dışa vurur. karşısındaki insanların bunlara karşı çok sakin ve güler yüzle yapıcı bir şekilde yaklaşmaları gerekir.
unicorn
Bazı insanlar sorunlarını içlerinde yaşayarak muhasebe ederken bazıları da bu sorunları dışa yansıtırlar.Mesela sorunları içerisinde yaşayan bir insan içi kan ağlasada gülebilir.Ama dışarı vuran insan ise bu sorunları daha çok yaşadığı çevreye ya da etrafında insanlara yansıtabilir.Bu durumdaki insanlar içlerindeki öfkeyi insanlardan ya da eşyalardan çıkarırlar.
yamaguchigumi
İnsanların sıkıntılarını içlerine atmaları, kimseye anlatmamaları, dışa atamamaları, içlerinde biriktirmeleri onları hasta eder, hatta kanser ya da birçok hastalığa kapılmalarına sebep olur. Bu sebeple sorunları paylaşmak, anlatmak rahatlatır.
unicorn
Bazı insanlar sorunlarını içlerinde yaşayarak muhabe ederken bazıları da bu sorunları dışa yansıtırlar.Mesela sorunları içerisinde yaşayan bir insan içi kan ağlasada gülebilir.Ama dışarı vuran insan ise bu sorunları daha çok yaşadığı çevreye ya da etrafında insanlara yansıtabilir.Bu durumdaki insanlar içlerindeki öfkeyi insanlardan ya da eşyalardan çıkarırlar.
kko34
Bence her sorunun dışa vurulmamasi gerek mesala eşinizle kavga edince bunu başkalarına analatirsaniz herkez duyabilir yani kulaktan kulağa yayılır ve aranız daha çok bozulur onun için dogru bişey değil.