sözlükçülerin hayalindeki meslek

findikkurdu
benim hayalimdeki meslek kimyager olmaktı. Yani birşeyler üretmek isterdim açıkçası. Tabi ortaokulda. Ama hayat işte. Lisede de en nefret ettiğim ders oldu kendileri.
skaslirale
Benim hayalimdeki meslek genetik muhendisligiydi genler çok dikkatimi cekiyordufakat spora başladıktan sonra yeni şeylerin farkına varıyorsun ve düşüncelerin degisiyor
kanunadam
Benim hayalim küçükken kaymakam olmaktı arabayla falan geziyordu gördüğümde hoşuma giderdi. Sonra liseye falan gidince hiç bir hayalim kalmadı ( başarısız olduğum için değil ) sonra hayat beni nereye sürüklerse oraya gittim memur olduk ama çok şükür. Şimdilerde ne yapmak istersin derseniz bir kitap çıkartıp imza günüme çok insan gelsin isterdim :)
msln22
Küçükken Hayalim Doktor olmaktı, Okulu yarıda bırakmak zorunda kaldığım için sadece hayalimde kaldı. İşte insan bazen istediği hayaline kavuşamaz.
keyfkahyasi
Seyahat edip bu seyahatleri yazarak para kazanmak ya da günümüz de videolarını çekerek. Yapar mıyım? Yapmam. Ancak yapıyor olsam sanırım güzel olurdu, yapmama sebebim basit iş değil. Ancak hem geziyorsun hem para kazanıyorsun 10 numara meslek değil mi? Mesleğin adı ne bilmiyorum tabi.
1
kinetix
benim hayalimdeki meslek öğretmen olmaktı. keza yaklaştım ama bu sefer atanma veya kontenjanının az olduğunu öğrenince dondurdum.
kritokun
benim hayalimde ki meslek toplum mühendisliği bir toplum inşa etmek tüm birimlerinin birbiri ile uyum içerisinde ahenkle yaşadığı bir toplum inşa etmek