sözlükte artı oy kısıtlaması

sefan
Bazı başlik altında birden fazla artı oy verdiğimde siteyi yenilediğimde ya yalnızca bir tanesi kalıyor geriye ya da hic kalmıyor. Muhtemelen bot hesap olmaması için yapılmış ancak biraz esnetilebilir.
papatya
birisine artı oy ve favorilere ekleyince ikinci kişinin görüşüne artı oy falan veremiyorum. biraz süre sonra deneyince ancak yapabiliyorum. sanırım ikinci beğeni için biraz süre gerekiyor fakat tam da bir bilgim yok.
braveheart
kısıtlaması sadece belli bir süreden sonra gerçekleşiyor. başka türlü artı oylar sistemsel olarak gözükmüyor. sanırım devamlı yapılmaması adına yapılmış bir şey.
atyaka99
ende şimdi fark ettim yaaa. Girdiğim konularda yorum yazan herkese beğeni yapıyordum dendiği gibi sayfayı yenileyince gidiyor bbeğeniler. Bencede bu durum esnetilmeli. Burada bot kullanan aşırı kazançla kendini belli eder zaten değil mi?
angell
Ben de başlarda bilmiyordum ama sonradan 30 saniye kuralını duydum ve iki Entry'e oy atarken 30 saniye bekleyip diğerini oyladım baktım ki evet ikisi de artı oylanmış. Bundan sonra o şekilde yapıyorum, bir daha sayfa yenilememek için.